Rekrutacja letnia na MWSLiT

C

10-01-2017

Trwa letnia rekrutacja na studia w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Studia rozpoczynające się od marca są świetną okazję dla osób, które nie chcą czekać aż do października.   W MWSLiT kształcą na kierunkach: - Logistyka – studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie- Transport – studia licencjackie- Budownictwo – studia inżynierskie- Zarządzanie – studia licencjackie Studia w MWSLiT dzięki stałym kontaktom z praktykami i szeroką współpracą z przedsiębiorstwami z branży TSL są studiami pozwalającymi oprócz wiedzy zdobyć również doświadczenie. Uczelnia utworzyła program Studiów Dualnych łączący zajęcia teoretyczne z zajęciami praktycznymi realizowanymi w ramach płatnych staży odbywających się w firmach partnerskich.  

Trwa letnia rekrutacja na studia w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Studia rozpoczynające się od marca są świetną okazję dla osób, które nie chcą czekać aż do października.

 

W MWSLiT kształcą na kierunkach:

– Logistyka – studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie
– Transport – studia licencjackie
– Budownictwo – studia inżynierskie
– Zarządzanie – studia licencjackie

Studia w MWSLiT dzięki stałym kontaktom z praktykami i szeroką współpracą z przedsiębiorstwami z branży TSL są studiami pozwalającymi oprócz wiedzy zdobyć również doświadczenie. Uczelnia utworzyła program Studiów Dualnych łączący zajęcia teoretyczne z zajęciami praktycznymi realizowanymi w ramach płatnych staży odbywających się w firmach partnerskich.

 

rekrutacja styczen 2017

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C