Relacja z Soloplan Telematics Day

C

07-11-2013

Zorganizowane przez firmę Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp. k. targi, skupione wokół zagadnienia Telematyki: ?Soloplan Telematics Day 2013?, obyły się 24.10.2013 w Katowicach.           Głównym celem wydarzenia było zapoczątkowanie w Polsce regularnych spotkań, przybliżających uczestnikom przegląd dostawców i ofert rozwiązań telematycznych w połączeniu z oprogramowaniem logistycznym firmy Soloplan. Duże zainteresowanie tematem spotkania sprawiło, że Patronat Medialny nad targami objął magazyn Truck & Business.   Ponad 60 gości, którzy odwiedzili siedzibę Soloplan Polska w Katowicach, miało możliwość obejrzenia i wysłuchania prezentacji produktów obejmujących oprogramowanie logistyczne oraz systemy telematyczne. Wśród wystawców znalazły się firmy frameLOGIC, Transics, Trimble, WebEye, Millenium Leasing, oraz Soloplan. Targi Soloplan Telematics Day to nie wyłącznie prezentacje produktów, lecz również konsultacje i panele dyskusyjne, które wzmocniły przekaz targów Soloplan.   Zainaugurowanie targów przez Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp.k. było pionierskim krokiem na Polskim rynku, ponieważ liczba spotkań, skupionych na tym temacie w Polsce jest znikoma. Tym większy był entuzjazm uczestników, którzy z zadowoleniem opuszczali Soloplan Telematics Day 2013. "Chcielibyśmy bardzo podziękować za zaproszenie na wczorajsze targi oraz gościnne przyjęcie przez Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp. k." ? podsumowała Pani Edelmüller-Généraux, dyrektor zarządzający firmy BATIM.   Ze względu na bardzo pozytywne opinie gości oraz wstępne zapytania pozostałych wystawców, którzy nie brali udziału w tegorocznych targach, już podjęliśmy działania związanie z organizacją targów ?Soloplan Telematics Day 2014?, które odbędą się w październiku 2014 roku.    

soloplan-telematic-days1Zorganizowane przez firmę Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp. k. targi, skupione wokół zagadnienia Telematyki: ?Soloplan Telematics Day 2013?, obyły się 24.10.2013 w Katowicach.

 

 

 

 

 

Głównym celem wydarzenia było zapoczątkowanie w Polsce regularnych spotkań, przybliżających uczestnikom przegląd dostawców i ofert rozwiązań telematycznych w połączeniu z oprogramowaniem logistycznym firmy Soloplan. Duże zainteresowanie tematem spotkania sprawiło, że Patronat Medialny nad targami objął magazyn Truck & Business.

 

Ponad 60 gości, którzy odwiedzili siedzibę Soloplan Polska w Katowicach, miało możliwość obejrzenia i wysłuchania prezentacji produktów obejmujących oprogramowanie logistyczne oraz systemy telematyczne. Wśród wystawców znalazły się firmy frameLOGIC, Transics, Trimble, WebEye, Millenium Leasing, oraz Soloplan. Targi Soloplan Telematics Day to nie wyłącznie prezentacje produktów, lecz również konsultacje i panele dyskusyjne, które wzmocniły przekaz targów Soloplan.

 

Zainaugurowanie targów przez Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp.k. było pionierskim krokiem na Polskim rynku, ponieważ liczba spotkań, skupionych na tym temacie w Polsce jest znikoma. Tym większy był entuzjazm uczestników, którzy z zadowoleniem opuszczali Soloplan Telematics Day 2013. “Chcielibyśmy bardzo podziękować za zaproszenie na wczorajsze targi oraz gościnne przyjęcie przez Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp. k.” ? podsumowała Pani Edelmüller-Généraux, dyrektor zarządzający firmy BATIM.

 

Ze względu na bardzo pozytywne opinie gości oraz wstępne zapytania pozostałych wystawców, którzy nie brali udziału w tegorocznych targach, już podjęliśmy działania związanie z organizacją targów ?Soloplan Telematics Day 2014?, które odbędą się w październiku 2014 roku.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C