Rewolucja Android — bezpłatny webinar

C

10-07-2020

Kolejny bezpłatny webinar organizowany przez firmę Aspekt, tym razem dotyczący zmian w mobilnych systemach operacyjnych, odbędzie się online 16 lipca we współpracy z Zebra Technologies.

Kolejny bezpłatny webinar organizowany przez firmę Aspekt, tym razem dotyczący zmian w mobilnych systemach operacyjnych, odbędzie się online 16 lipca we współpracy z Zebra Technologies.

 

 

Microsoft stopniowo wycofuje się z aktualizowania i wsparcia technicznego dla systemów operacyjnych Windows na urządzeniach mobilnych wykorzystywanych w magazynach. Jest to zagrożenie dla przedsiębiorstw, które nadal bazują na systemie Windows. Brak obsługi systemu Windows przez Microsoft będzie miało niekorzystny wpływ na bezpieczeństwo danych i płynności funkcjonowania aplikacji. Zmiany systemu operacyjnego są konieczne.

– Najlepszym rozwiązaniem jest przejście na system Android, który wciąż się rozwija i zapewnia nie tylko bieżące dostarczanie aktualizacji do swoich systemów, ale także daje dostęp do aplikacji rozszerzających potencjał urządzeń oraz przynosi wiele innych korzyści, o których powiemy podczas spotkania – mówi Marek Kuropieska, prezes firmy Aspekt i jeden z prelegentów.

Webinar organizowany jest przez lidera w branży automatycznej identyfikacji produktów i usług, firmę Aspekt, która posiada wieloletnie doświadczenie m.in. w przeprowadzaniu tego typu migracji.

Do udziału w spotkaniu zaproszono także Tomasza Dzideczka, reprezentującego firmę Zebra Techologies, która oferuje najszerszą w branży gamę produktów przeznaczonych do zwiększania produktywności, optymalizowania procesów operacyjnych i zwiększania możliwości pracowników.

Udział w webinarze jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji. Zapisy: tutaj

Webinar „Rewolucja Android — zmiany w mobilnych systemach operacyjnych” odbędzie się w dniu 16 lipca 2020 roku w godzinach 12:00 – 12:45.


Czytaj również: Co posiada firma GLS w swojej ofercie?


_

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C