ROHLIG SUUS Logistics wdrożył nowy system TMS

C

27-02-2013

  Firma z sukcesem wdrożyła system TMS interLAN SPEED w obszarze transportu i spedycji całopojazdowej oraz ładunków częściowych i fakturowania. System umożliwia zarządzanie zleceniami oraz komunikację z kierowcami dzięki wykorzystaniu komunikacji SMS?owej oraz modułu dyspozytora zintegrowanego z mapą cyfrową i telematyką Transics.         Całe rozwiązanie TMS komunikuje się między innymi z aplikacją CRM i systemem finansowo - księgowym wykorzystywanym w firmie ROHLIG SUUS Logistics. - Oceniając dotychczasowy przebieg wdrożenia bez wahania mogę stwierdzić, że współpraca z zespołem profesjonalistów z interLAN jest gwarancją wartości dodanej w projekcie - mówi Piotr Jeziorski, szef biura projektów w ROHLIG SUUS Logistics. - Wdrożenie SPEED jest częścią szeroko zakrojonego programu zmian w architekturze systemów informatycznych ROHLIG SUUS Logistics. Cieszymy się, że nasz produkt stanowi istotny element nowej architektury IT lepiej i efektywniej obsługującej procesy logistyczne jej klientów - mówi Patryk Grzelak, dyrektor zarządzający interLAN. Obecnie trwają prace wdrożeniowe w obszarze kompleksowego zarządzania spedycją drobnicową oraz spedycją morską i lotniczą.  

 

tmsLANFirma z sukcesem wdrożyła system TMS interLAN SPEED w obszarze transportu i spedycji całopojazdowej oraz ładunków częściowych i fakturowania. System umożliwia zarządzanie zleceniami oraz komunikację z kierowcami dzięki wykorzystaniu komunikacji SMS?owej oraz modułu dyspozytora zintegrowanego z mapą cyfrową i telematyką Transics.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

Całe rozwiązanie TMS komunikuje się między innymi z aplikacją CRM i systemem finansowo – księgowym wykorzystywanym w firmie ROHLIG SUUS Logistics.


– Oceniając dotychczasowy przebieg wdrożenia bez wahania mogę stwierdzić, że współpraca z zespołem profesjonalistów z interLAN jest gwarancją wartości dodanej w projekcie – mówi Piotr Jeziorski, szef biura projektów w ROHLIG SUUS Logistics.


– Wdrożenie SPEED jest częścią szeroko zakrojonego programu zmian w architekturze systemów informatycznych ROHLIG SUUS Logistics. Cieszymy się, że nasz produkt stanowi istotny element nowej architektury IT lepiej i efektywniej obsługującej procesy logistyczne jej klientów – mówi Patryk Grzelak, dyrektor zarządzający interLAN.


Obecnie trwają prace wdrożeniowe w obszarze kompleksowego zarządzania spedycją drobnicową oraz spedycją morską i lotniczą.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C