ROHLIG SUUS nawiązuje nową współpracę

C

03-01-2017

ROHLIG SUUS Logistics obsługuje regularne połączenia drobnicowe z Włoch - w imporcie i eksporcie, oferując klientom krótki czas dostawy. W listopadzie ubiegłego roku, operator rozpoczął współpracę z nowym partnerem – włoską firmą Stante & Ecotrans.   Połączenia importowe realizowane są cztery razy w tygodniu z kilku terminali m.in. – Mediolanu czy Vicenzy, natomiast eksportowe dwa razy na tydzień, lecz docelowo firma planuje codzienne wyjazdy do Włoch. ROHLIG SUUS realizuje transporty, zapewniając również podwójną obsadę kierowców, co wpływa na skrócenie transit time dostarczanych przesyłek.   Jak podkreśla Patryk Świderski - International Groupage Product Director w ROHLIG SUUS Logistics „Włochy to jeden z naszych kluczowych kierunków, dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą, która jest liderem tamtejszej branży logistycznej i specjalizuje się w obsłudze transportów z/do Polski."   Operator systematycznie rozwija system połączeń drobnicowych w Europie, zapewniając mnogość kierunków oraz regularne transporty (ok. 200 linii tygodniowo). Firma wciąż uzupełnia siatkę połączeń o kolejne linie, współpracując z lokalnymi partnerami w krajach europejskich.

zdj cie rsl wBochyROHLIG SUUS Logistics obsługuje regularne połączenia drobnicowe z Włoch – w imporcie i eksporcie, oferując klientom krótki czas dostawy. W listopadzie ubiegłego roku, operator rozpoczął współpracę z nowym partnerem – włoską firmą Stante & Ecotrans.

 

Połączenia importowe realizowane są cztery razy w tygodniu z kilku terminali m.in. – Mediolanu czy Vicenzy, natomiast eksportowe dwa razy na tydzień, lecz docelowo firma planuje codzienne wyjazdy do Włoch. ROHLIG SUUS realizuje transporty, zapewniając również podwójną obsadę kierowców, co wpływa na skrócenie transit time dostarczanych przesyłek.

 

Jak podkreśla Patryk Świderski – International Groupage Product Director w ROHLIG SUUS Logistics „Włochy to jeden z naszych kluczowych kierunków, dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą, która jest liderem tamtejszej branży logistycznej i specjalizuje się w obsłudze transportów z/do Polski.”

 

Operator systematycznie rozwija system połączeń drobnicowych w Europie, zapewniając mnogość kierunków oraz regularne transporty (ok. 200 linii tygodniowo). Firma wciąż uzupełnia siatkę połączeń o kolejne linie, współpracując z lokalnymi partnerami w krajach europejskich.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C