Rok 2013 rokiem rewolucji w transporcie? – konferencja

C

09-11-2012

  24 listopada w Auli wyższej Szkoły Integracji Europejskiej w Szczecinie odbędzie się I konferencja Stowarzyszenia Polskiego Forum Transportu. Tematem przewodnim wydarzenia, nad którym patronat objął TSL Biznes i Truck&Van, będzie "Rok 2013 - Rewolucji w transporcie ciąg dalszy?".         Konferencja ma na celu szerzenie wiedzy wśród przewoźników drogowych oraz wymianę poglądów miedzy przedstawicielami administracji państwowej oraz środowiskiem biznesowym. W związku, że jednym z podstawowych założeń, jakie stawia sobie Stowarzyszenie jest edukacja przewoźników konferencja będzie stanowiła możliwość poznania istotnych faktów oraz poszerzenia horyzontów. Podczas konferencji przewidziano panel dyskusyjny z uczestnikami, który będzie stanowił forum do wymiany doświadczeń. Tematy jakie będą poruszane w trakcie konferencji to m.in.: - ViaToll - przewoźnik na pewno bezbronny? - Przewozy nienormatywne - nowe zezwolenia i procedury - Nowelizacja ustawy o transporcie drogowym - Ewidencje czasu pracy dla przedsiębiorców? - Opłaty środowiskowe dla firm transportowych - czarna magia? Organizując konferencję Stowarzyszenie starało się dobrać prelegentów, którzy na podstawie swojej wieloletniej praktyki oraz zaangażowania w branży przekażą wszystkim uczestnikom wiele ważnych informacji. Nasze zaproszenia zostały przyjęte przez osoby najlepsze w swojej dziedzinie, które pragną podzielić się swoją pasją oraz wiedzą. Ilość miejsc na konferencji jest ograniczony. Szczegóły dotyczące zgłoszeń na stronie : www.spft.pl

 

polskieforum24 listopada w Auli wyższej Szkoły Integracji Europejskiej w Szczecinie odbędzie się I konferencja Stowarzyszenia Polskiego Forum Transportu. Tematem przewodnim wydarzenia, nad którym patronat objął TSL Biznes i Truck&Van, będzie “Rok 2013 – Rewolucji w transporcie ciąg dalszy?”.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 


Konferencja ma na celu szerzenie wiedzy wśród przewoźników drogowych oraz wymianę poglądów miedzy przedstawicielami administracji państwowej oraz środowiskiem biznesowym. W związku, że jednym z podstawowych założeń, jakie stawia sobie Stowarzyszenie jest edukacja przewoźników konferencja będzie stanowiła możliwość poznania istotnych faktów oraz poszerzenia horyzontów.


Podczas konferencji przewidziano panel dyskusyjny z uczestnikami, który będzie stanowił forum do wymiany doświadczeń.


Tematy jakie będą poruszane w trakcie konferencji to m.in.:

– ViaToll – przewoźnik na pewno bezbronny?

– Przewozy nienormatywne – nowe zezwolenia i procedury

– Nowelizacja ustawy o transporcie drogowym

– Ewidencje czasu pracy dla przedsiębiorców?

– Opłaty środowiskowe dla firm transportowych – czarna magia?


Organizując konferencję Stowarzyszenie starało się dobrać prelegentów, którzy na podstawie swojej wieloletniej praktyki oraz zaangażowania w branży przekażą wszystkim uczestnikom wiele ważnych informacji. Nasze zaproszenia zostały przyjęte przez osoby najlepsze w swojej dziedzinie, które pragną podzielić się swoją pasją oraz wiedzą.


Ilość miejsc na konferencji jest ograniczony. Szczegóły dotyczące zgłoszeń na stronie : www.spft.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C