Rosną opłaty drogowe we Włoszech

C

15-03-2013

  Z początkiem 2013 roku opłaty pobierane na włoskich autostradach wzrosły średnio o 2,91%. Zmiany cen są różne w zależności od operatora zarządzającego opłatami drogowymi. Opłaty za użytkowanie sieci dróg największej spółki Autostrade per l'Italia S.p.A. są dziś wyższe o 3,4%. fastest way to make money Od lat opłaty drogowe we Włoszech są jednymi z najwyższych w Europie. Obciążenia te można w znacznie zmniejszyć korzystając z pośrednictwa operatorów kart paliwowych.   Partnerzy DKV mogą uzyskać wysokie rabaty poprzez rejestrację w programie Consorzio DKV, powołanym w porozumieniu z państwem włoskim. Dzięki temu uzyskają upust do 26% za przejazdy autostradami oraz do 13% za przejazdy tunelami (np. Fréjus czy Mont Blanc).   Najlepsze warunki proponowane są właścicielom pojazdów o klasie emisji spalin Euro 4 lub lepszej. Do Consorzio DKV może przystąpić każda firma transportowa zarejestrowana na terytorium UE. Oferta kierowana jest także do posiadaczy autokarów (rabaty na przejazdy tunelami) i do przewoźników indywidualnych.   Aktualna wysokość stawek za opłaty drogowe we Włoszech jest dostępna po zalogowaniu na stronie www.dkv-euroservice.pl    

 

telepass1Z początkiem 2013 roku opłaty pobierane na włoskich autostradach wzrosły średnio o 2,91%. Zmiany cen są różne w zależności od operatora zarządzającego opłatami drogowymi. Opłaty za użytkowanie sieci dróg największej spółki Autostrade per l’Italia S.p.A. są dziś wyższe o 3,4%.Od lat opłaty drogowe we Włoszech są jednymi z najwyższych w Europie. Obciążenia te można w znacznie zmniejszyć korzystając z pośrednictwa operatorów kart paliwowych.

 

Partnerzy DKV mogą uzyskać wysokie rabaty poprzez rejestrację w programie Consorzio DKV, powołanym w porozumieniu z państwem włoskim. Dzięki temu uzyskają upust do 26% za przejazdy autostradami oraz do 13% za przejazdy tunelami (np. Fréjus czy Mont Blanc).

 

Najlepsze warunki proponowane są właścicielom pojazdów o klasie emisji spalin Euro 4 lub lepszej. Do Consorzio DKV może przystąpić każda firma transportowa zarejestrowana na terytorium UE. Oferta kierowana jest także do posiadaczy autokarów (rabaty na przejazdy tunelami) i do przewoźników indywidualnych.

 

Aktualna wysokość stawek za opłaty drogowe we Włoszech jest dostępna po zalogowaniu na stronie www.dkv-euroservice.pl

 

fb_like

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C