Rosnący wolumen dostaw System Alliance Europe

C

13-02-2016

Europejska sieć wyznaczyła sobie cel wolumenu dostaw: co najmniej 3,9 mln przesyłek w 2015 roku. Cel ten został osiągnięty - w sumie przewieziono w ubiegłym roku 3 913 110 przesyłek, co stanowi niemal pięcioprocentowy wzrost w stosunku do roku poprzedniego. Łączna waga przesyłek osiągnęła poziom 1, 628 miliona ton.     - Dążymy do tego, by każdego roku nasz wolumen przewozów wzrastał - wspaniale, że udało nam się osiągnąć ten cel na rok 2015. Podobnie w 2016 roku - planujemy osiągnąć dalszy wzrost ilości dostaw. Zgodnie z naszą strategia przewieziemy 4,1 mln przesyłek. Jesteśmy pewni, że osiągniemy ten cel, ponieważ współpraca między naszymi partnerami zacieśnia się - powiedział Uwe Meyer, dyrektor zarządzający System Alliance Europe. Od stycznia br. oficjalnym partnerem sieci cargo jest firma FREJA ze swoimi trzema spółkami zależnymi w Danii, Norwegii i Szwecji. Skandynawowie wzmocnili łączną sieć liczbą 10 oddziałów. Tym samym w styczniu sieć liczyła w sumie 1 803 regularnych połączeń. Od stycznia tego roku sieć System Alliance Europe nie współpracuje już z firmą Sifte Berti. Obecnie System Alliance Europe to 61 partnerów w 32 krajach europejskich, z łączną liczbą 201 oddziałów.  

System Alliance Europe zdjecieEuropejska sieć wyznaczyła sobie cel wolumenu dostaw: co najmniej 3,9 mln przesyłek w 2015 roku. Cel ten został osiągnięty – w sumie przewieziono w ubiegłym roku 3 913 110 przesyłek, co stanowi niemal pięcioprocentowy wzrost w stosunku do roku poprzedniego. Łączna waga przesyłek osiągnęła poziom 1, 628 miliona ton.

 

 

Dążymy do tego, by każdego roku nasz wolumen przewozów wzrastał – wspaniale, że udało nam się osiągnąć ten cel na rok 2015. Podobnie w 2016 roku – planujemy osiągnąć dalszy wzrost ilości dostaw. Zgodnie z naszą strategia przewieziemy 4,1 mln przesyłek. Jesteśmy pewni, że osiągniemy ten cel, ponieważ współpraca między naszymi partnerami zacieśnia się – powiedział Uwe Meyer, dyrektor zarządzający System Alliance Europe.

Od stycznia br. oficjalnym partnerem sieci cargo jest firma FREJA ze swoimi trzema spółkami zależnymi w Danii, Norwegii i Szwecji. Skandynawowie wzmocnili łączną sieć liczbą 10 oddziałów. Tym samym w styczniu sieć liczyła w sumie 1 803 regularnych połączeń. Od stycznia tego roku sieć System Alliance Europe nie współpracuje już z firmą Sifte Berti.

Obecnie System Alliance Europe to 61 partnerów w 32 krajach europejskich, z łączną liczbą 201 oddziałów.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C