Rozbudowa Distribution Park Annopol zakończona

C

22-09-2014

Firma Hines zakończyła rozbudowę Distribution Park Annopol. W obiekcie położonym przy ulicy Daniszewskiej w Warszawie powstało dodatkowe 6 440 mkw. powierzchni magazynowej oraz 699 mkw. powierzchni biurowej.         Inwestycja została oddana do użytku w niespełna 8 miesięcy od podpisania umowy najmu i zaledwie 5 miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych.   Najemcą powierzchni jest DPD Polska Sp. z o.o., jedna z największych firm kurierskich w Polsce, będąca częścią międzynarodowej sieci GeoPost. Umowa najmu będzie obowiązywała przez kolejne 10 lat.   Rozbudowa Distribution Park Annopol potwierdza, że firma Hines stale umacnia swoją pozycję w zakresie inwestycji na rynku magazynowym Europy Środkowo-Wschodniej. Pozyskanie strategicznego klienta jakim jest DPD Polska oraz przeprowadzenie kompleksowego procesu deweloperskiego, pokazuje, że Hines skupia się nie tylko na działaniach inwestycyjnych w segmencie logistycznym, ale także w sposób elastyczny dostosowuje swoje portfolio do wymagań rynku i oczekiwań najemców.   Jak powiedział Kamil Kwiatkowski, Leasing Manager, Hines Polska: DPD Polska to bardzo ważny klient w portfelu logistycznym Hines Global REIT. Przygotowując powierzchnię magazynowo – biurową naszego obiektu, kierowaliśmy się indywidualnymi potrzebami wynikającymi ze specyfiki działalności prowadzonej przez DPD. Jestem przekonany, że zrealizowany przez nas projekt jest przyjaznym i atrakcyjnym miejscem pracy, w pełni spełniającym wysokie wymagania klienta.   Projekt obiektu został wykonany przez biuro KJK – Krzysztof Jopek, a generalnym wykonawcą była firma Goldbeck Sp. z o.o.   DPD Polska jest również najemcą powierzchni w innym obiekcie zarządzanym przez Hines Polska –Distribution Park Okęcie.   Distribution Park Annopol Distribution Park Annopol to nowoczesne centrum logistyczne łączące funkcję magazynową i biurową, będące częścią polskiego portfolio obiektów magazynowo - biurowych o łącznej powierzchni 227 000 mkw., których właścicielem jest fundusz Hines Global REIT.   Całkowita powierzchnia parku wynosi obecnie 31 239 mkw. Obiekt zapewnia 309 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych oraz 7 miejsc przeznaczonych dla samochodów dostawczych. Dostęp do powierzchni magazynowej gwarantują 52 doki załadunkowo-rozładunkowe oraz 63 bramy kurierskie. Distribution Park Annopol zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Warszawy, niespełna 10 km od centrum miasta. Sąsiedztwo Trasy Toruńskiej, będącej częścią obwodnicy Warszawy oraz sieci autostrad zapewnia szybką i wygodną komunikację, zarówno z innymi dzielnicami Warszawy jak i największymi miastami w Polsce.

Distribution Park AnnopolFirma Hines zakończyła rozbudowę Distribution Park Annopol. W obiekcie położonym przy ulicy Daniszewskiej w Warszawie powstało dodatkowe 6 440 mkw. powierzchni magazynowej oraz 699 mkw. powierzchni biurowej.

 

 

 

 

Inwestycja została oddana do użytku w niespełna 8 miesięcy od podpisania umowy najmu i zaledwie 5 miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych.

 

Najemcą powierzchni jest DPD Polska Sp. z o.o., jedna z największych firm kurierskich w Polsce, będąca częścią międzynarodowej sieci GeoPost. Umowa najmu będzie obowiązywała przez kolejne 10 lat.

 

Rozbudowa Distribution Park Annopol potwierdza, że firma Hines stale umacnia swoją pozycję w zakresie inwestycji na rynku magazynowym Europy Środkowo-Wschodniej. Pozyskanie strategicznego klienta jakim jest DPD Polska oraz przeprowadzenie kompleksowego procesu deweloperskiego, pokazuje, że Hines skupia się nie tylko na działaniach inwestycyjnych w segmencie logistycznym, ale także w sposób elastyczny dostosowuje swoje portfolio do wymagań rynku i oczekiwań najemców.

 

Jak powiedział Kamil Kwiatkowski, Leasing Manager, Hines Polska: DPD Polska to bardzo ważny klient w portfelu logistycznym Hines Global REIT. Przygotowując powierzchnię magazynowo – biurową naszego obiektu, kierowaliśmy się indywidualnymi potrzebami wynikającymi ze specyfiki działalności prowadzonej przez DPD. Jestem przekonany, że zrealizowany przez nas projekt jest przyjaznym i atrakcyjnym miejscem pracy, w pełni spełniającym wysokie wymagania klienta.

 

Projekt obiektu został wykonany przez biuro KJK – Krzysztof Jopek, a generalnym wykonawcą była firma Goldbeck Sp. z o.o.

 

DPD Polska jest również najemcą powierzchni w innym obiekcie zarządzanym przez Hines Polska –Distribution Park Okęcie.

 

Distribution Park Annopol

Distribution Park Annopol to nowoczesne centrum logistyczne łączące funkcję magazynową i biurową, będące częścią polskiego portfolio obiektów magazynowo – biurowych o łącznej powierzchni 227 000 mkw., których właścicielem jest fundusz Hines Global REIT.

 

Całkowita powierzchnia parku wynosi obecnie 31 239 mkw. Obiekt zapewnia 309 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych oraz 7 miejsc przeznaczonych dla samochodów dostawczych. Dostęp do powierzchni magazynowej gwarantują 52 doki załadunkowo-rozładunkowe oraz 63 bramy kurierskie. Distribution Park Annopol zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Warszawy, niespełna 10 km od centrum miasta. Sąsiedztwo Trasy Toruńskiej, będącej częścią obwodnicy Warszawy oraz sieci autostrad zapewnia szybką i wygodną komunikację, zarówno z innymi dzielnicami Warszawy jak i największymi miastami w Polsce.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C