Panattoni Europe rozbudowuje Panattoni Park Łódź East o kolejne 11 300 m?. Najemcą zaplanowanej powierzchni jest dotychczasowy klient parku – firma TERG-Mediaexpert specjalizująca się w dystrybucji produktów RTV, AGD oraz multimediów. W transakcji pośredniczyła agencja Jones Lang LaSalle.
Jest to ekspansja powierzchni klienta parku, firmy TERG-Mediaexpert. Dotychczas, najemca zajmował 12 000 m?, a wraz z nowo wybudowaną częścią, jego centrum magazynowe zajmie łącznie 23 300 m? Inwestycja prowadzona jest w ramach kolejnego etapu realizacji czwartego budynku, a jej zakończenie planowane jest na maj 2014.
“Bardzo cieszymy się, że już po raz drugi mieliśmy przyjemność doradzać firmie TERG-Mediaexpert w zakresie wyboru odpowiedniej lokalizacji magazynowej. Kontynuacja współpracy jest dla nas najlepszym potwierdzeniem, że wspólnie dokonywane decyzje okazały się jak najbardziej trafne” – komentuje transakcję Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych Jones Lang La Salle w Polsce.