Rozpoczęły się prace nad drugą edycją publikacji “Magazyny w Polsce”

C

27-05-2010

  Rozpoczęły się przygotowania do drugiej edycji wydawnictwa "Magazyny w Polsce". Album jest bezpłatnym rocznikiem poświęconym powierzchniom magazynowym i skierowany jest do osób, które poszukują miejsca do magazynowania swoich produktów.   Publikacja zawiera szczegółowe dane, zdjęcia, wizualizację wybranych obiektów magazynowych w Polsce. Wszystkie obiekty prezentowane według tych samych kryteriów umożliwią szybkie porównanie i wybór najodpowiedniejszego. Dodatkowo album zawiera bogatą część merytoryczną - analizę rynku w poszczególnych województwach, najświeższe informacje z branży, ciekawe wywiady oraz szereg przydatnych informacji pod różnymi postaciami. Na łamach wydawnictwa prezentowana jest także oferta produktów i usług dla firm i magazynów.   Nie zwlekaj - zaprezentuj się swój firmę, nową inwestycję i pozyskaj klientów. Więcej informacji: www.wydawnictwa.nowyadres.pl Tel: +48 795 550 440 ktrukawka@nowyadres.pl

 

Rozpoczęły się przygotowania do drugiej edycji wydawnictwa “Magazyny w Polsce”. Album jest bezpłatnym rocznikiem poświęconym powierzchniom magazynowym i skierowany jest do osób, które poszukują miejsca do magazynowania swoich produktów.

 

Publikacja zawiera szczegółowe dane, zdjęcia, wizualizację wybranych obiektów magazynowych w Polsce. Wszystkie obiekty prezentowane według tych samych kryteriów umożliwią szybkie porównanie i wybór najodpowiedniejszego. Dodatkowo album zawiera bogatą część merytoryczną – analizę rynku w poszczególnych województwach, najświeższe informacje z branży, ciekawe wywiady oraz szereg przydatnych informacji pod różnymi postaciami. Na łamach wydawnictwa prezentowana jest także oferta produktów i usług dla firm i magazynów.

 

Nie zwlekaj – zaprezentuj się swój firmę, nową inwestycję i pozyskaj klientów.

Więcej informacji:

www.wydawnictwa.nowyadres.pl

Tel: +48 795 550 440

ktrukawka@nowyadres.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C