Rozrasta się Prologis Park Wrocław V

C

29-11-2016

Prologis poinformował dziś o rozpoczęciu budowy obiektu spekulacyjnego o powierzchni 11 400 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław V. Mimo, że termin zakończenia inwestycji planowany jest na drugi kwartał 2017 roku, budynek został całkowicie wynajęty w miesiąc po rozpoczęciu budowy.         Transakcje obejmują 7 195 metrów kwadratowych z firmą farmaceutyczną, producentem leków; 2 300 metrów kwadratowych z Emako, sklepem internetowym oferującym akcesoria kuchenne, łazienkowe, turystyczne, ogrodowe oraz elementy wyposażenia wnętrz; 1 890 metrów kwadratowych z wiodącym operatorem logistycznym.   „Z przyjemnością podjęliśmy się adaptacji magazynu do potrzeb naszego klienta, firmy z branży farmaceutycznej. Oprócz instalacji systemu precyzyjnej kontroli poziomu temperatury i wilgotności, odpowiednio zabezpieczyliśmy bramy i doki, aby nie przedostawało się przez nie powietrze. W tym celu stworzyliśmy komory przyjęć i wydań, które są buforem przed wejściem do wnętrza magazynu” – powiedziała Ewa Zawadzka vice president, head of land and development Prologis w Polsce. „Dzięki współpracy z naszymi klientami i rozumieniu ich potrzeb Prologis Park Wrocław V jest w 100 procentach wynajęty.”   Prologis Park Wrocław V składa się z sześciu budynków o łącznej powierzchni 136 000 metrów kwadratowych.  Położony jest w miejscowości Nowa Wieś Wrocławska, trzy kilometry na południowy zachód od węzła bielańskiego na skrzyżowaniu autostrady A4 (Berlin - Wrocław – Kraków – Ukraina) i drogi ekspresowej SB/E67, tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Prologis Park Wroclaw V 1Prologis poinformował dziś o rozpoczęciu budowy obiektu spekulacyjnego o powierzchni 11 400 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław V. Mimo, że termin zakończenia inwestycji planowany jest na drugi kwartał 2017 roku, budynek został całkowicie wynajęty w miesiąc po rozpoczęciu budowy.

 

 

 

 

Transakcje obejmują 7 195 metrów kwadratowych z firmą farmaceutyczną, producentem leków; 2 300 metrów kwadratowych z Emako, sklepem internetowym oferującym akcesoria kuchenne, łazienkowe, turystyczne, ogrodowe oraz elementy wyposażenia wnętrz; 1 890 metrów kwadratowych z wiodącym operatorem logistycznym.

 

„Z przyjemnością podjęliśmy się adaptacji magazynu do potrzeb naszego klienta, firmy z branży farmaceutycznej. Oprócz instalacji systemu precyzyjnej kontroli poziomu temperatury i wilgotności, odpowiednio zabezpieczyliśmy bramy i doki, aby nie przedostawało się przez nie powietrze. W tym celu stworzyliśmy komory przyjęć i wydań, które są buforem przed wejściem do wnętrza magazynu” – powiedziała Ewa Zawadzka vice president, head of land and development Prologis w Polsce. „Dzięki współpracy z naszymi klientami i rozumieniu ich potrzeb Prologis Park Wrocław V jest w 100 procentach wynajęty.”

 

Prologis Park Wrocław V składa się z sześciu budynków o łącznej powierzchni 136 000 metrów kwadratowych.  Położony jest w miejscowości Nowa Wieś Wrocławska, trzy kilometry na południowy zachód od węzła bielańskiego na skrzyżowaniu autostrady A4 (Berlin – Wrocław – Kraków – Ukraina) i drogi ekspresowej SB/E67, tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Prologis Park Wroclaw V 2

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C