Rusza druga seria “Wojny przewoźników”

C

17-04-2013

  Serial dokumentalny "Wojny przewoźników" powraca w drugiej serii, by śledzić perypetie niezależnych przewoźników, którzy zwietrzyli złoty interes w transporcie ładunków, jakich tradycyjne firmy spedycyjne nawet by nie tknęły. Pierwsze dwa odcinki drugiej serii zostaną wyemitowane na HISTORY - w poniedziałek, 13 maja o godz. 22:00.     W każdym odcinku poznajemy twardy i bezwzględny świat transportowców zawzięcie rywalizujących o zlecenia na przewóz tego, czego zdaniem wielu przewieźć się nie da. Konkurencja zaczyna się na uShip - największej na świecie internetowej stronie aukcyjnej dla niezrzeszonych kierowców ciężarówek. Za odpowiednią cenę przewoźnicy ci gotowi są przetransportować dosłownie wszystko, od ponadgabarytowych ładunków i paczek do rzeczy zupełnie przedziwnych.   Od nowych ludzi w branży po weteranów szos - wszyscy to zawodowcy, dla których pojęcie zbyt dużej przesyłki nie istnieje.  

 

przewoznik00Serial dokumentalny “Wojny przewoźników” powraca w drugiej serii, by śledzić perypetie niezależnych przewoźników, którzy zwietrzyli złoty interes w transporcie ładunków, jakich tradycyjne firmy spedycyjne nawet by nie tknęły. Pierwsze dwa odcinki drugiej serii zostaną wyemitowane na HISTORY – w poniedziałek, 13 maja o godz. 22:00.

 

 


W każdym odcinku poznajemy twardy i bezwzględny świat transportowców zawzięcie rywalizujących o zlecenia na przewóz tego, czego zdaniem wielu przewieźć się nie da. Konkurencja zaczyna się na uShip – największej na świecie internetowej stronie aukcyjnej dla niezrzeszonych kierowców ciężarówek.


Za odpowiednią cenę przewoźnicy ci gotowi są przetransportować dosłownie wszystko, od ponadgabarytowych ładunków i paczek do rzeczy zupełnie przedziwnych.

 

Od nowych ludzi w branży po weteranów szos – wszyscy to zawodowcy, dla których pojęcie zbyt dużej przesyłki nie istnieje.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C