Rusza kolejna edycja Programu Letnich Praktyk PROMAG S.A.

C

08-05-2013

  Firma PROMAG S.A. zaprasza wszystkich chcących zdobyć ciekawe doświadczenie w jednej z najlepszych firm w branży oraz pragnących poznać jak funkcjonują działy handlowe, logistyki, projektowania, serwisu do odbycia letnich praktyk.   Jest to wyjątkowa okazja do pozyskania referencji a nawet zdobycia pracy. W okresie od czerwca do września 2013 firma PROMAG proponuje studentom III roku studiów licencjackich, IV i V roku studiów magisterskich oraz absolwentom bezpłatne praktyki w następujących obszarach: Logistyka Sprzedaż Projektowanie Serwis Marketing Program Letnich Praktyk PROMAG S.A. realizowany jest w Centrali firmy w Poznaniu oraz w Centrum Logistycznym w Koninku pod Poznaniem (Logistyka, Serwis). Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: http://www.promag.pl/Program_Letnich_Praktyk_  

 

promagstudFirma PROMAG S.A. zaprasza wszystkich chcących zdobyć ciekawe doświadczenie w jednej z najlepszych firm w branży oraz pragnących poznać jak funkcjonują działy handlowe, logistyki, projektowania, serwisu do odbycia letnich praktyk. 

Jest to wyjątkowa okazja do pozyskania referencji a nawet zdobycia pracy.


W okresie od czerwca do września 2013 firma PROMAG proponuje studentom III roku studiów licencjackich, IV i V roku studiów magisterskich oraz absolwentom bezpłatne praktyki w następujących obszarach:


  • Logistyka
  • Sprzedaż
  • Projektowanie
  • Serwis
  • Marketing


Program Letnich Praktyk PROMAG S.A. realizowany jest w Centrali firmy w Poznaniu oraz w Centrum Logistycznym w Koninku pod Poznaniem (Logistyka, Serwis).


Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: http://www.promag.pl/Program_Letnich_Praktyk_

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C