Rusza projekt rekrutacyjny PEKAES

C

14-06-2016

PEKAES otwiera się na młodych ludzi, którzy dopiero budują swoją ścieżkę zawodową i chcą zajmować się sprzedażą usług logistycznych. Program SALES CHALLENGE TRAINEE objął swoim zasięgiem: Kraków, Warszawę, Gdynię, Poznań, Łódź, i Katowice. W ramach projektu, spółka oferuje stażystom nie tylko bogaty program szkoleniowy, ale także umowę o pracę, samochód służbowy, telefon, laptop i inne liczne benefity.   – Poszukujemy młodych osób, które chcą rozwijać się w naszych strukturach. Oferujemy szkolenie i przygotowanie do pracy w obszarze sprzedaży w branży TSL. Przygotowaliśmy dla nich szkolenia e-learningowe i stacjonarne. Ponadto każdy uczestnik programu otrzyma dedykowanego opiekuna, który będzie go wdrażał w tajniki pracy w dziele sprzedaży – powiedziała Maja Kuryłło, Dyrektor Personalny PEKAES SA.  

PEKAES program rekrutacyjny 1PEKAES otwiera się na młodych ludzi, którzy dopiero budują swoją ścieżkę zawodową i chcą zajmować się sprzedażą usług logistycznych. Program SALES CHALLENGE TRAINEE objął swoim zasięgiem: Kraków, Warszawę, Gdynię, Poznań, Łódź, i Katowice. W ramach projektu, spółka oferuje stażystom nie tylko bogaty program szkoleniowy, ale także umowę o pracę, samochód służbowy, telefon, laptop i inne liczne benefity.

 

Poszukujemy młodych osób, które chcą rozwijać się w naszych strukturach. Oferujemy szkolenie i przygotowanie do pracy w obszarze sprzedaży w branży TSL. Przygotowaliśmy dla nich szkolenia e-learningowe i stacjonarne. Ponadto każdy uczestnik programu otrzyma dedykowanego opiekuna, który będzie go wdrażał w tajniki pracy w dziele sprzedaży – powiedziała Maja Kuryłło, Dyrektor Personalny PEKAES SA.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C