Ruszył MICHELIN TRUCK ROAD SHOW 2010.

C

31-05-2010

  MICHELIN TRUCK ROAD SHOW 2010 to cykl 20 spotkań. Celem projektu jest przedstawienie klientom Michelin nowości produktowych. Na placach dilerów firmy stworzone zostaną specjalne strefy, w których goście będą mogli poznać m.in. rozwiązania ograniczające koszty funkcjonowania firmy transportowej.   Podczas spotkań prezentowana będzie także najnowsza gama opon MICHELIN X Energy Saver Green, która gwarantuje znaczne i długotrwałe oszczędności paliwa oraz większe przebiegi i bezpieczeństwo. Przedstawiona zostanie również oferta dotycząca gwarancji bieżnikowania oraz rola serwisu techniczno-handlowego Michelin.     Spotkania odbędą się m.in. w Kielcach, Bełchatowie i Suwałkach. Komunikacja z uczestnikami prowadzona będzie za pomocą specjalnego serwisu www, do którego będą się oni logować za pomocą loginu i hasła - serwis ten pozwoli także organizatorom na zarządzanie frekwencją podczas eventu. Nie zabraknie także słynnego ludzika Michelin - znaku rozpoznawczego firmy.     MICHELIN TRUCK ROAD SHOW 2010 to nie tylko specjalne stanowiska, ale także pewna idea. ?Nazwa spotkań nie tylko nawiązuje do produktów firmy - opon ciężarowych MICHELIN, ale również ma związek z trasą. Między kolejnymi spotkaniami, na polskich drogach spotkać, będzie można ciągnik siodłowy Renault Magnum ze specjalnie na tę okazję stworzoną naczepą WIELTON wyposażoną w nowatorskie rozwiązanie - oponę MICHELIN X One MaxiTrailer. Truck pokona trasę ponad 5000 km.  

 

MICHELIN TRUCK ROAD SHOW 2010 to cykl 20 spotkań. Celem projektu jest przedstawienie klientom Michelin nowości produktowych. Na placach dilerów firmy stworzone zostaną specjalne strefy, w których goście będą mogli poznać m.in. rozwiązania ograniczające koszty funkcjonowania firmy transportowej.

 

Podczas spotkań prezentowana będzie także najnowsza gama opon MICHELIN X Energy Saver Green, która gwarantuje znaczne i długotrwałe oszczędności paliwa oraz większe przebiegi i bezpieczeństwo. Przedstawiona zostanie również oferta dotycząca gwarancji bieżnikowania oraz rola serwisu techniczno-handlowego Michelin.


 

 

Spotkania odbędą się m.in. w Kielcach, Bełchatowie i Suwałkach. Komunikacja z uczestnikami prowadzona będzie za pomocą specjalnego serwisu www, do którego będą się oni logować za pomocą loginu i hasła – serwis ten pozwoli także organizatorom na zarządzanie frekwencją podczas eventu. Nie zabraknie także słynnego ludzika Michelin – znaku rozpoznawczego firmy.

 

 

MICHELIN TRUCK ROAD SHOW 2010 to nie tylko specjalne stanowiska, ale także pewna idea. ?Nazwa spotkań nie tylko nawiązuje do produktów firmy – opon ciężarowych MICHELIN, ale również ma związek z trasą. Między kolejnymi spotkaniami, na polskich drogach spotkać, będzie można ciągnik siodłowy Renault Magnum ze specjalnie na tę okazję stworzoną naczepą WIELTON wyposażoną w nowatorskie rozwiązanie – oponę MICHELIN X One MaxiTrailer. Truck pokona trasę ponad 5000 km.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C