Ruszyła budowa nowych hal magazynowo-produkcyjnych MLP Group

C

27-08-2013

MLP Group, wiodący deweloper powierzchni magazynowych w Polsce, rozpoczął budowę pierwszych obiektów w nowym parku MLP Bieruń.             Łączna powierzchnia budynków, które powstaną na jego terenie w I etapie wynosi 22 900 m2. Pierwszymi najemcami parku MLP Bieruń będą firmy z branży motoryzacyjnej: Flexider Poland oraz Auto Partner. Zgodnie z planem obiekty zostaną oddane do użytku w I kwartale 2014 roku. Na terenie MLP Bieruń pracę znajdzie ok. 400 osób. Park MLP Bieruń jest położony w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Docelowa wielkość parku to 55 000 m2. Na jego terenie powstaną hale magazynowo-produkcyjne wraz ze zintegrowanymi pomieszczeniami biurowo-socjalnymi. Funkcję generalnego wykonawcy pełni Joka Group. Zaletą lokalizacji nowego centrum logistycznego jest łatwy dostęp do głównych dróg i miast Górnego Śląska. Park znajduje się w pobliżu drogi ekspresowej S1 oraz autostrady A4 (węzeł Mysłowice). MLP Bieruń zajmuje obszar 11,5 ha.  

mlpMLP Group, wiodący deweloper powierzchni magazynowych w Polsce, rozpoczął budowę pierwszych obiektów w nowym parku MLP Bieruń.

 

 

 

 

 

 

Łączna powierzchnia budynków, które powstaną na jego terenie w I etapie wynosi 22 900 m2. Pierwszymi najemcami parku MLP Bieruń będą firmy z branży motoryzacyjnej: Flexider Poland oraz Auto Partner. Zgodnie z planem obiekty zostaną oddane do użytku w I kwartale 2014 roku. Na terenie MLP Bieruń pracę znajdzie ok. 400 osób.

Park MLP Bieruń jest położony w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Docelowa wielkość parku to 55 000 m2. Na jego terenie powstaną hale magazynowo-produkcyjne wraz ze zintegrowanymi pomieszczeniami biurowo-socjalnymi. Funkcję generalnego wykonawcy pełni Joka Group. Zaletą lokalizacji nowego centrum logistycznego jest łatwy dostęp do głównych dróg i miast Górnego Śląska. Park znajduje się w pobliżu drogi ekspresowej S1 oraz autostrady A4 (węzeł Mysłowice). MLP Bieruń zajmuje obszar 11,5 ha.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C