Ruszyły Spotkania Transportowe

C

03-03-2017

Rozpoczęliśmy wiosenny cykl Spotkań Transportowych. 1 marca do Krakowa przybyło ponad 150 przewoźników i menedżerów firm transportowych, by poznać rozwiązania najważniejszych bieżących problemów, a także dowiedzieć się, co czeka transportowców w najbliższym czasie. Nasi eksperci mówili m.in. o płacach minimalnych w całej UE, ryczałtach, zabezpieczaniu majątku przewoźnika, nowych możliwościach odzyskiwania frachtu od zagranicznych zleceniodawców, ale też o nadchodzących zmianach, jak np. ustawie o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów, elektronicznym rejestrze naruszeń i ryzyku utraty licencji czy nowych przepisach dotyczących czasu pracy kierowców oraz wprowadzeniu inteligentnych tachografów z GPSem i zdalnym przesyłaniem informacji o naruszeniach do służb kontrolnych.

ST2017aRozpoczęliśmy wiosenny cykl Spotkań Transportowych. 1 marca do Krakowa przybyło ponad 150 przewoźników i menedżerów firm transportowych, by poznać rozwiązania najważniejszych bieżących problemów, a także dowiedzieć się, co czeka transportowców w najbliższym czasie. Nasi eksperci mówili m.in. o płacach minimalnych w całej UE, ryczałtach, zabezpieczaniu majątku przewoźnika, nowych możliwościach odzyskiwania frachtu od zagranicznych zleceniodawców, ale też o nadchodzących zmianach, jak np. ustawie o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów, elektronicznym rejestrze naruszeń i ryzyku utraty licencji czy nowych przepisach dotyczących czasu pracy kierowców oraz wprowadzeniu inteligentnych tachografów z GPSem i zdalnym przesyłaniem informacji o naruszeniach do służb kontrolnych.

 

W kuluarach można było porozmawiać z prelegentami i ekspertami, a także zapoznać się z rozwiązaniami ułatwiającymi prowadzenie firmy transportowej oraz zwiększającymi bezpieczeństwo i zyskowność działalności.

 

Kto nie był z nami w Krakowie, ten ma jeszcze szansę wziąć udział w pozostałych siedmiu lokalizacjach w marcu i kwietniu 2017.

 

Szczegóły i zapisy na http://www.spotkania.tslbiznes.pl

 

s1s2s4

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C