BCT uruchomił połączenie Gdynia-Warszawa

C

22-11-2012

  W poniedziałek Bałtycki Terminal Kontenerowy rozpoczął obsługę nowego regularnego połączenia kolejowego realizowanego na trasie Gdynia - Warszawa, uruchomionego przez dwóch operatorów kolejowych ATC Rail i Cargosped. To pierwsze regularne połączenie gdyńskiego portu ze stolicą i Mazowszem, na terenie którego znajduje się wiele firm zajmujących się eksportem i importem.     buy proair antabuse generic cheap generic tetracycline where to buy lovaza online buy oxycontin online cheap generic flexeril order diovan online no prescription     - Nasi klienci od dawna poszukiwali intermodalnego rozwiązania łączącego stolicę z portami polskimi, które zapewniałoby wysoką częstotliwość, szybki tranzyt, konkurencyjne ceny i szeroką dostępność dla wszystkich zainteresowanych. Z oczywistych względów Warszawa jest bardzo dużym rynkiem konsumpcji i produkcji w naszym kraju, generującym ogromny ruch towarów - powiedział Piotr Frąckowiak, Intermodal Manager w BCT. Połączenie z Warszawą będzie obsługiwane w Bałtyckim Terminalu Kontenerowym BCT Gdynia dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki. Współpracując z 16 operatorami intermodalnymi Terminal realizował dotychczas regularne połączenia z Gliwicami, Kutnem, Radomskiem, Sławkowem i Gądkami pod Poznaniem oraz około 15 mniej regularnych połączeń z innymi miastami w  Polsce,  m.in. z  Lublinem, Łodzią i Olsztynem.

 

bct2012W poniedziałek Bałtycki Terminal Kontenerowy rozpoczął obsługę nowego regularnego połączenia kolejowego realizowanego na trasie Gdynia – Warszawa, uruchomionego przez dwóch operatorów kolejowych ATC Rail i Cargosped. To pierwsze regularne połączenie gdyńskiego portu ze stolicą i Mazowszem, na terenie którego znajduje się wiele firm zajmujących się eksportem i importem.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

 

– Nasi klienci od dawna poszukiwali intermodalnego rozwiązania łączącego stolicę z portami polskimi, które zapewniałoby wysoką częstotliwość, szybki tranzyt, konkurencyjne ceny i szeroką dostępność dla wszystkich zainteresowanych. Z oczywistych względów Warszawa jest bardzo dużym rynkiem konsumpcji i produkcji w naszym kraju, generującym ogromny ruch towarów – powiedział Piotr Frąckowiak, Intermodal Manager w BCT.


Połączenie z Warszawą będzie obsługiwane w Bałtyckim Terminalu Kontenerowym BCT Gdynia dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki. Współpracując z 16 operatorami intermodalnymi Terminal realizował dotychczas regularne połączenia z Gliwicami, Kutnem, Radomskiem, Sławkowem i Gądkami pod Poznaniem oraz około 15 mniej regularnych połączeń z innymi miastami w  Polsce,  m.in. z  Lublinem, Łodzią i Olsztynem.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C