Sachs Trans z nowym systemem informatycznym

C

12-10-2016

Firma Sachs Trans podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą LIS Polska Sp. z o.o. i wdrożeniu oprogramowania WinSped - dedykowanego rozwiązania informatycznego dla firm transportowych, spedycyjnych oraz logistycznych.   „Inwestycja  w nowy system TMS  pozwoli na pełne zoptymalizowanie aktualnych procesów w naszym przedsiębiorstwie,  dzięki czemu nie tylko zwiększymy wydajność firmy, ale także dodatkowo podniesiemy już wysoką  jakość usług oferowanych naszym Klientom”  mówi pan Marcin Sachs, Managing Director w firmie Sachs Trans.  Wdrożenie nowego systemu Sachs Trans planuje na początku przyszłego roku.   Firma Sachs Trans została założona przez Pana Marka Sachs i działa nieprzerwanie od 1986 roku. Siedziba firmy mieści się w Radlinie, natomiast główna baza transportowa dla posiadanych blisko 250 pojazdów w Wodzisławiu Śląskim. Oprócz biura w Polsce, firma posiada także oddział w Czechach. System WinSped został dotychczas wdrożony w 15 krajach w ponad 870-ciu  firmach z banży transportowej.

Sachs Trans FotoFirma Sachs Trans podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą LIS Polska Sp. z o.o. i wdrożeniu oprogramowania WinSped – dedykowanego rozwiązania informatycznego dla firm transportowych, spedycyjnych oraz logistycznych.

 

„Inwestycja  w nowy system TMS  pozwoli na pełne zoptymalizowanie aktualnych procesów w naszym przedsiębiorstwie,  dzięki czemu nie tylko zwiększymy wydajność firmy, ale także dodatkowo podniesiemy już wysoką  jakość usług oferowanych naszym Klientom”  mówi pan Marcin Sachs, Managing Director w firmie Sachs Trans.  Wdrożenie nowego systemu Sachs Trans planuje na początku przyszłego roku.

 

Firma Sachs Trans została założona przez Pana Marka Sachs i działa nieprzerwanie od 1986 roku. Siedziba firmy mieści się w Radlinie, natomiast główna baza transportowa dla posiadanych blisko 250 pojazdów w Wodzisławiu Śląskim. Oprócz biura w Polsce, firma posiada także oddział w Czechach. System WinSped został dotychczas wdrożony w 15 krajach w ponad 870-ciu  firmach z banży transportowej.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C