Saint-Gobain ponownie wybiera obiekty Panattoni Europe

C

28-10-2013

Panattoni Europe został ponownie wybrany przez Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o.o. W Panattoni Park Czeladź, firma przedłużyła umowę najmu na blisko 15 400 m? oraz wynajęła dodatkowe 4 875 m?. W strykowskim parku dewelopera najemca przedłużył kontrakt na 4 400 m?. Łączny metraż umów wynosi na ponad 24 670 m? .        Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o.o. - światowy lider w produkcji i dystrybucji szkła przeznaczonego dla motoryzacji, wchodzący w skład francuskiej Grupy Saint-Gobain przedłużył umowy najmu w dwóch parkach Panattoni Europe i jednocześnie zwiększył dotychczas zajmowaną powierzchnię. W Panattoni Park Czeladź, oprócz przedłużenia umowy na blisko 15 400 m?, firma wynajęła dodatkowe 4 875 m?, zajmując łącznie 20 275 m? w parku dewelopera. Dodatkowo Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o.o. Oddział Autover przedłużył najem w Panattoni Park Stryków na 4 400 m?. Oba parki służą najemcy za nowoczesne centra dystrybucyjne.   Warto dodać, że Grupa Saint-Gobain, a dokładnie Saint-Gobain Glass Polska Sp. z o.o. jest klientem dewelopera również w Panattoni Park Gliwice II, w którym zajmuje 4 000 m?. Powierzchnia ta funkcjonuje jako nowoczesny zakład produkcyjny, w którym wytwarzane są ramki dystansowe do szyb zespolonych. Obiekt znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej-Podstrefie Gliwickiej, a klientowi przysługują ulgi z tytułu prowadzenia swojej działalności na tym terenie.    Panattoni Europe obecnie realizuje w Polsce i w Czechach ponad 142 tys. m?, w tym największą inwestycję w sektorze nieruchomości magazynowych od początku 2013 r. - obiekt dla Castorama Polska o powierzchni 50 tys. m?, a także obiekt BTS dla firmy Polaris o powierzchni 33 tys., czy BTS w Kutnie. Rozbudowywane są również własne parki przez dewelopera w Łodzi oraz Czeladzi.

panattoni-czeladzPanattoni Europe został ponownie wybrany przez Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o.o. W Panattoni Park Czeladź, firma przedłużyła umowę najmu na blisko 15 400 m? oraz wynajęła dodatkowe 4 875 m?. W strykowskim parku dewelopera najemca przedłużył kontrakt na 4 400 m?. Łączny metraż umów wynosi na ponad 24 670 m? . 

 

 

 

Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o.o. – światowy lider w produkcji i dystrybucji szkła przeznaczonego dla motoryzacji, wchodzący w skład francuskiej Grupy Saint-Gobain przedłużył umowy najmu w dwóch parkach Panattoni Europe i jednocześnie zwiększył dotychczas zajmowaną powierzchnię. W Panattoni Park Czeladź, oprócz przedłużenia umowy na blisko 15 400 m?, firma wynajęła dodatkowe 4 875 m?, zajmując łącznie 20 275 m? w parku dewelopera. Dodatkowo Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o.o. Oddział Autover przedłużył najem w Panattoni Park Stryków na 4 400 m?. Oba parki służą najemcy za nowoczesne centra dystrybucyjne.

 

Warto dodać, że Grupa Saint-Gobain, a dokładnie Saint-Gobain Glass Polska Sp. z o.o. jest klientem dewelopera również w Panattoni Park Gliwice II, w którym zajmuje 4 000 m?. Powierzchnia ta funkcjonuje jako nowoczesny zakład produkcyjny, w którym wytwarzane są ramki dystansowe do szyb zespolonych. Obiekt znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej-Podstrefie Gliwickiej, a klientowi przysługują ulgi z tytułu prowadzenia swojej działalności na tym terenie. 

 

Panattoni Europe obecnie realizuje w Polsce i w Czechach ponad 142 tys. m?, w tym największą inwestycję w sektorze nieruchomości magazynowych od początku 2013 r. – obiekt dla Castorama Polska o powierzchni 50 tys. m?, a także obiekt BTS dla firmy Polaris o powierzchni 33 tys., czy BTS w Kutnie. Rozbudowywane są również własne parki przez dewelopera w Łodzi oraz Czeladzi.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C