Samochody liniowe GO!

C

12-01-2016

Czy wiesz, ile kilometrów i ile dodatkowych przeładunków musi przejść Twoja paczka, aby dostać się do miejsca przeznaczenia? Jakie zagrożenia mogą się pojawić w czasie transportu powietrznego? I czy rzeczywiście jest to konieczne, by korzystać z transportu lotniczego, gdy przesyłki mają być dostarczone do sąsiednich krajów?       Podczas gdy większość firm kurierskich korzysta z drogi powietrznej jako głównej formy transportu międzynarodowego, GO! Express innowacyjnie wykorzystuje w tym celu kanał naziemny. GO! Express & Logistics, przy transporcie paczek do krajów bezpośrednio sąsiadujących z Polską używa własnych samochodów liniowych.   GO! wykorzystuje specjalną, własną sieć połączeń naziemnych, które gwarantują niezawodność terminowych doręczeń. Wszystkie przesyłki, które są kierowane do Niemiec, Austrii, Czech czy też  na Słowację są od razu przewożone do miejsca destynacji - Dzięki temu, że mamy bezpośredni nadzór nad przesyłkami a co za tym idzie całkowitą kontrolę nad paczkami, mamy gwarancję, że dotrą one czas – wskazuje Michał Grotkowski, Dyrektor Zarządzający GO! Express w Polsce – Z uwagi na to, że nie musimy korzystać z samolotów, możemy poszczycić się konkurencyjnymi cenami gwarantując jednocześnie dotarcie przesyłki na czas, co jest zgodne z naszym głównym mottem "Czas to wszystko".   Dzięki zaawansowanej technologii GO! Express może elastycznie reagować na aktualne warunki pogodowe i możliwe komplikacje na drodze, aby wyeliminować ewentualne opóźnienia. Jest to duża przewaga w stosunku do drogi powietrznej, gdzie zła pogoda lub awaria techniczna samolotu, może całkowicie wykluczyć transport paczki. Ponadto, jeśli zdarzy się pomyłka przy przeładunku, paczka może polecieć w przeciwnym kierunki aniżeli do miejsca przeznaczenia i nie ma możliwości ekspresowego jej odzyskania.    

Go samochody linioweCzy wiesz, ile kilometrów i ile dodatkowych przeładunków musi przejść Twoja paczka, aby dostać się do miejsca przeznaczenia? Jakie zagrożenia mogą się pojawić w czasie transportu powietrznego? I czy rzeczywiście jest to konieczne, by korzystać z transportu lotniczego, gdy przesyłki mają być dostarczone do sąsiednich krajów?

 

 

 

Podczas gdy większość firm kurierskich korzysta z drogi powietrznej jako głównej formy transportu międzynarodowego, GO! Express innowacyjnie wykorzystuje w tym celu kanał naziemny. GO! Express & Logistics, przy transporcie paczek do krajów bezpośrednio sąsiadujących z Polską używa własnych samochodów liniowych.

 

GO! wykorzystuje specjalną, własną sieć połączeń naziemnych, które gwarantują niezawodność terminowych doręczeń. Wszystkie przesyłki, które są kierowane do Niemiec, Austrii, Czech czy też  na Słowację są od razu przewożone do miejsca destynacji – Dzięki temu, że mamy bezpośredni nadzór nad przesyłkami a co za tym idzie całkowitą kontrolę nad paczkami, mamy gwarancję, że dotrą one czas – wskazuje Michał Grotkowski, Dyrektor Zarządzający GO! Express w Polsce – Z uwagi na to, że nie musimy korzystać z samolotów, możemy poszczycić się konkurencyjnymi cenami gwarantując jednocześnie dotarcie przesyłki na czas, co jest zgodne z naszym głównym mottem “Czas to wszystko”.

 

Dzięki zaawansowanej technologii GO! Express może elastycznie reagować na aktualne warunki pogodowe i możliwe komplikacje na drodze, aby wyeliminować ewentualne opóźnienia. Jest to duża przewaga w stosunku do drogi powietrznej, gdzie zła pogoda lub awaria techniczna samolotu, może całkowicie wykluczyć transport paczki. Ponadto, jeśli zdarzy się pomyłka przy przeładunku, paczka może polecieć w przeciwnym kierunki aniżeli do miejsca przeznaczenia i nie ma możliwości ekspresowego jej odzyskania.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C