Scandinavian Express otwiera oddział w Szwecji

C

14-11-2013

W listopadzie br. firma Scandinavian Express Poland sp. z o.o. otworzyła oficjalny oddział w Sztokholmie, powołując spółkę Scandinavian Express Sweden AB.           Szwedzki oddział Scandinavian Express oferuje tej samej wysokiej jakości usługi logistyczne, objęte pełnym ubezpieczeniem na transport krajowy, międzynarodowy jak i kabotaż w Skandynawii. ?Główne cele biznesowe naszej szwedzkiej spółki to rozwój oferty przesyłek krajowych po Szwecji, uruchomienie magazynu przeładunkowego oraz obsługa logistyki firm w ramach wymiany handlowej pomiędzy Szwecją i Norwegią? wyjaśnia Patryk Szymański - Wiceprezes Scandinavian Express i jednocześnie Dyrektor Zarządzający szwedzkiej spółki.   To nie koniec planów rozwojowych polskiego operatora logistycznego w Skandynawii. Firma Scandinavian Express, która obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności, zamierza otworzyć oddział na rynku norweskim. ?Norwegia to drugi ? obok Szwecji ? rynek naszej specjalizacji, dlatego w przyszłym roku planujemy uruchomienie analogicznej placówki w Oslo? dodaje Patryk Szymański. Celem Scandinavian Express jest także systematyczne zwiększanie ilości przewozów z uwzględnieniem Finlandii i Danii ? zwłaszcza na trasach w obrębie samej Skandynawii.

scandinavian-expressW listopadzie br. firma Scandinavian Express Poland sp. z o.o. otworzyła oficjalny oddział w Sztokholmie, powołując spółkę Scandinavian Express Sweden AB.

 

 

 

 

 

Szwedzki oddział Scandinavian Express oferuje tej samej wysokiej jakości usługi logistyczne, objęte pełnym ubezpieczeniem na transport krajowy, międzynarodowy jak i kabotaż w Skandynawii. ?Główne cele biznesowe naszej szwedzkiej spółki to rozwój oferty przesyłek krajowych po Szwecji, uruchomienie magazynu przeładunkowego oraz obsługa logistyki firm w ramach wymiany handlowej pomiędzy Szwecją i Norwegią? wyjaśnia Patryk Szymański – Wiceprezes Scandinavian Express i jednocześnie Dyrektor Zarządzający szwedzkiej spółki.

 

To nie koniec planów rozwojowych polskiego operatora logistycznego w Skandynawii. Firma Scandinavian Express, która obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności, zamierza otworzyć oddział na rynku norweskim. ?Norwegia to drugi ? obok Szwecji ? rynek naszej specjalizacji, dlatego w przyszłym roku planujemy uruchomienie analogicznej placówki w Oslo? dodaje Patryk Szymański. Celem Scandinavian Express jest także systematyczne zwiększanie ilości przewozów z uwzględnieniem Finlandii i Danii ? zwłaszcza na trasach w obrębie samej Skandynawii.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C