Sea Point 2010

C

03-04-2010

  Koło Naukowe Logistyki i Transportu, działające przy Akademii Morskiej w Szczecinie organizuje w dniach 6-8 maja 2010 roku kolejne sympozjum logistyczno-transportowe "Sea Point". Koło Naukowe Logistyki i Transportu skupia młodych i kreatywnych studentów, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę z zakresu TSL. Działalność rozpoczęło w 2005 roku i jest jednym z najbardziej rozwijających się stowarzyszeń studenckich w Polsce.  W ciągu tych lat koło osiągnęło wiele sukcesów, za największe uznaje jednak sympozjum logistyczno-transportowe "Sea Point".Trzy wcześniejsze edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród studentów jak i firm z branży TSL. IV Ogólnopolskie Sympozjum Logistyczno-Transportowe "Sea Point 2010" odbędzie się w dniach 6-8 maja na Akademii Morskiej. Tegoroczny "Sea Point" podobnie jak rok wcześniej podzielony będzie na dwa panele tematyczne: Zrównoważony rozwój transportu w Polsce i Logistyka zagrożeń. Jak stało się już tradycją trzeci dzień to niespodzianka od nas organizatorów. W latach poprzednich uczestnicy mieli możliwość zwiedzania m.in. portu, stoczni czy też statku szkolno-badawczego m/v Nawigator XXI. W poprzednim roku studenci brali także udział w ćwiczenia w Ośrodku Szkolenia Ratownictwa Morskiego, była to nowość dla naszych gości i cieszyła się dużym zainteresowaniem. W tym roku organizatorzy również zapowiadają wysoki poziom sympozjum oraz dodatkowe atrakcje.   

 

Koło Naukowe Logistyki i Transportu, działające przy Akademii Morskiej w Szczecinie organizuje w dniach 6-8 maja 2010 roku kolejne sympozjum logistyczno-transportowe “Sea Point”.


Koło Naukowe Logistyki i Transportu skupia młodych i kreatywnych studentów, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę z zakresu TSL. Działalność rozpoczęło w 2005 roku i jest jednym z najbardziej rozwijających się stowarzyszeń studenckich w Polsce.

 W ciągu tych lat koło osiągnęło wiele sukcesów, za największe uznaje jednak sympozjum logistyczno-transportowe “Sea Point”.Trzy wcześniejsze edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród studentów jak i firm z branży TSL. IV Ogólnopolskie Sympozjum Logistyczno-Transportowe “Sea Point 2010” odbędzie się w dniach 6-8 maja na Akademii Morskiej. Tegoroczny “Sea Point” podobnie jak rok wcześniej podzielony będzie na dwa panele tematyczne: Zrównoważony rozwój transportu w Polsce i Logistyka zagrożeń. Jak stało się już tradycją trzeci dzień to niespodzianka od nas organizatorów. W latach poprzednich uczestnicy mieli możliwość zwiedzania m.in. portu, stoczni czy też statku szkolno-badawczego m/v Nawigator XXI. W poprzednim roku studenci brali także udział w ćwiczenia w Ośrodku Szkolenia Ratownictwa Morskiego, była to nowość dla naszych gości i cieszyła się dużym zainteresowaniem. W tym roku organizatorzy również zapowiadają wysoki poziom sympozjum oraz dodatkowe atrakcje.
 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C