Sebastian Śliwieński z “Warehouse Monitor” zasiądzie w jury nagrody IFOY

C

25-09-2012

  Międzynarodowe jury ekspertów - pod patronatem Niemieckiej Federacji Inżynierii (VDMA), grupującej 3000 firm i przy współpracy z targami CeMAT - wybierze najlepsze urządzenia techniki magazynowej. Walka toczy się o prestiżową europejską nagrodę i tytuł - International Forklift Truck of the Year 2013 (w skrócie IFOY Award). Środkowoeuropejski rynek logistyczny w jury reprezentuje Sebastian Śliwieński, redaktor naczelny czasopisma "Warehouse Monitor".       Nagroda IFOY jest wyjątkowa chociażby z tego względu, iż jej pomysłodawcą i mecenasem jest jedna z największych i najbardziej  uznanych na świecie organizacji branżowych ? Niemiecka Federacja Inżynierii (VDMA), a dokładniej rzecz ujmując: działające w jej ramach stowarzyszenie przedstawicieli branży magazynowej i logistycznej.   - Nagrody IFOY trafią do dostawców najlepszych wózków przemysłowych oraz rozwiązań stosowanych w branży transportu bliskiego. Proces wyboru produktów odbywać się będzie w sposób przejrzysty, z zachowaniem najwyższych standardów, w oparciu o wyspecjalizowaną wiedzę fachową i wyniki testów - deklaruje Sascha Schmel z Niemieckiej Federacji Inżynierii VDMA.   Nagroda IFOY jest też kolejnym etapem współpracy z najbardziej prestiżowymi i znanymi targami w branży magazynowej na świecie ? hanowerskim CeMAT-em (Deutsche Messe AG).   - Oferta rynkowa dostawców wózków widłowych jest dziś tak różnorodna, iż w gąszczu propozycji bardzo łatwo jest się inwestorom pogubić - mówi Sebastian Śliwieński, redaktor naczelny magazynu "Warehouse Monitor", reprezentujący Polskę w jury, a de facto i środkowoeuropejską część rynku. - Dziś, gdy każdą złotówkę trzeba obejrzeć dwa razy, wybór musi być optymalny. Prestiżowa nagroda europejska z pewnością pomoże klientom w dokonywaniu dobrych wyborów. W ten sposób powstanie też obiektywna baza informacji o wózkach, która pozwoli porównywać i wybierać najlepsze produkty dostępne również  na polskim rynku.   Nominowane produkty w ciągu najbliższych miesięcy poddawane będą różnorodnym testom i ocenom, a nagrody dla najlepszych produktów zostaną wręczone w maju 2013 r. Członkowie jury z całej Europy będą decydować o nagrodach w czterech kategoriach.  W trakcie testów oceniane będą różnoraki kryteria ważne dla użytkowników końcowych, a zatem: efektywność kosztowa, oszczędność energii, bezpieczeństwo, ergonomia i design.

 

ssliwkaMiędzynarodowe jury ekspertów – pod patronatem Niemieckiej Federacji Inżynierii (VDMA), grupującej 3000 firm i przy współpracy z targami CeMAT – wybierze najlepsze urządzenia techniki magazynowej. Walka toczy się o prestiżową europejską nagrodę i tytuł – International Forklift Truck of the Year 2013 (w skrócie IFOY Award). Środkowoeuropejski rynek logistyczny w jury reprezentuje Sebastian Śliwieński, redaktor naczelny czasopisma “Warehouse Monitor”.

 

 

 

Nagroda IFOY jest wyjątkowa chociażby z tego względu, iż jej pomysłodawcą i mecenasem jest jedna z największych i najbardziej  uznanych na świecie organizacji branżowych ? Niemiecka Federacja Inżynierii (VDMA), a dokładniej rzecz ujmując: działające w jej ramach stowarzyszenie przedstawicieli branży magazynowej i logistycznej.

 

Nagrody IFOY trafią do dostawców najlepszych wózków przemysłowych oraz rozwiązań stosowanych w branży transportu bliskiego. Proces wyboru produktów odbywać się będzie w sposób przejrzysty, z zachowaniem najwyższych standardów, w oparciu o wyspecjalizowaną wiedzę fachową i wyniki testów – deklaruje Sascha Schmel z Niemieckiej Federacji Inżynierii VDMA.

 

Nagroda IFOY jest też kolejnym etapem współpracy z najbardziej prestiżowymi i znanymi targami w branży magazynowej na świecie ? hanowerskim CeMAT-em (Deutsche Messe AG).

 

Oferta rynkowa dostawców wózków widłowych jest dziś tak różnorodna, iż w gąszczu propozycji bardzo łatwo jest się inwestorom pogubić – mówi Sebastian Śliwieński, redaktor naczelny magazynu “Warehouse Monitor”, reprezentujący Polskę w jury, a de facto i środkowoeuropejską część rynku. – Dziś, gdy każdą złotówkę trzeba obejrzeć dwa razy, wybór musi być optymalny. Prestiżowa nagroda europejska z pewnością pomoże klientom w dokonywaniu dobrych wyborów. W ten sposób powstanie też obiektywna baza informacji o wózkach, która pozwoli porównywać i wybierać najlepsze produkty dostępne również  na polskim rynku.

 

Nominowane produkty w ciągu najbliższych miesięcy poddawane będą różnorodnym testom i ocenom, a nagrody dla najlepszych produktów zostaną wręczone w maju 2013 r. Członkowie jury z całej Europy będą decydować o nagrodach w czterech kategoriach.  W trakcie testów oceniane będą różnoraki kryteria ważne dla użytkowników końcowych, a zatem: efektywność kosztowa, oszczędność energii, bezpieczeństwo, ergonomia i design.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C