Segro Deweloperem Roku

C

29-05-2019

Firma Segro, wiodący deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych otrzymała tytuł Dewelopera Roku w kategorii centra magazynowe w konkursie Diamenty Inwestycji.

Firma Segro, wiodący deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych otrzymała tytuł Dewelopera Roku w kategorii centra magazynowe w konkursie Diamenty Inwestycji.

Gala Diamenty Inwestycji odbyła się we wtorek 28 maja w hotelu The Westin w Warszawie. Nagrodę w imieniu Segro odebrała Magdalena Szulc, Dyrektor Segro na Europę Centralną. – Segro jest obecne na Polskim rynku już 14 lat. Wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także silny zespół oraz dbałość o wysoką jakość wszystkich realizowanych przez nas projektów, zarówno deweloperskich, jak i związanych z adaptacją istniejących powierzchni. Wierzymy, że nasz perfekcjonizm jest kluczem do sukcesu, którego ukoronowaniem jest przede wszystkim zaufanie naszych klientów, którzy rozwijają się w ramach parków logistycznych Segro. Cieszymy się, że również rynek docenia naszą pracę, czego dowodem jest tytuł Dewelopera Roku w konkursie Diamenty Inwestycji – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor Segro na Europę Centralną.

Tegoroczne Diamenty Inwestycji uhonorowały przedsiębiorców oraz firmy, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju polskiej gospodarki i dokonały istotnych inwestycji w kraju i za granicą. Wyróżnione zostały również podmioty, które promowały samą ideę inwestowania w Polsce oraz rozwoju sektora real estate. Decyzję podjęło grono przedstawicieli kluczowych spółek z sektora rynków inwestycyjnych i nieruchomości oraz ze świata nauki zrzeszone w kapitule konkursu Diamenty Inwestycji. W tegorocznej edycji nagród kategoria Deweloper Roku została podzielona na trzy podkategorie: powierzchnia biurowa, powierzchnia handlowa oraz centra magazynowe, a jej celem było uhonorowanie firm, które realizują inwestycje o najwyższej jakości oraz mające znaczący wpływ na rozwój sektora nieruchomości.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C