SEGRO Logistics Park Stryków z nowym kilentem

C

07-02-2017

Firma ESA Logistika została nowym klientem SEGRO. Na prawie 3 300 m2  powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Stryków, będzie składować produkty wykorzystywane do nowoczesnych rozwiązań z zakresu  ITC oraz IoT, wykorzystując technologie automatyzacyjne marki Hitachi. W transakcji pośredniczyła firma Renthis Estate.   ESA Logistika jest dostawcą rozwiązań obejmujących m.in. transport, magazynowanie, a także outsourcing logistyki oraz zakres usług dodanych (VAS). Spółka działa na rynkach Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier, a jej partnerem w zakresie realizacji procesów biznesowych jest japońska firma Hitachi Transport System. Umowa podpisana z SEGRO obejmuje wynajem niemal 3 300 m2 magazynowej w istniejącym już budynku na terenie SEGRO Logistics Park Stryków.   „Kluczowym czynnikiem, który wpłynął na naszą decyzję o wyborze SEGRO Logistics Park w Strykowie było jego doskonałe położenie. W naszej ocenie przemyślana i efektywna lokalizacja biznesu nie tylko zwiększa jego efektywność operacyjną, ale pozwala również realizować zrównoważoną politykę ekologiczną firmy. Naszym celem jest stałe budowanie przewagi konkurencyjnej w oparciu o metodykę Lean, a także technologię automatyzacyjną, której dostawcą jest firma Hitachi. Zamierzamy rozwijać oba te obszary i jesteśmy przekonani, że inwestycja na terenie SEGRO Logistics Park w Strykowie jest ważnym punktem w realizacji tego założenia”  ocenia Dariusz Walczyk, Kierownik Produktu Magazynowego ESA Logistika.   „ESA Logistika to przykład firmy, która swój dynamiczny rozwój zawdzięcza wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii przeznaczonych dla branży logistycznej. Ich wdrożenie wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także odpowiednich warunków. Cieszymy się, że ESA Logistika wybrała obiekt SEGRO w Strykowie. Podobnie jak we wszystkich naszych parkach, również tutaj oferujemy duże możliwości adaptacyjne powierzchni, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających branż i odpowiadając na potrzeby związane z ekspansją biznesu”  mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.   „Z firmą ESA Logistika współpracujemy już od kilku lat i z sukcesami pośredniczyliśmy w wynajmie kilku obiektów. Od wielu lat również pozytywnie rozwija się nasza współpraca z SEGRO. Biorąc pod uwagę szybki rozwój obu firm na rynku, liczymy na dalsza owocną współpracę”  dodaje Aneta Ławnikowicz, Dyrektor Zarządzający Renthis Estate.   SEGRO Logistics Park Stryków oferuje klientom powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jest to park dewelopera w Europie Środkowo-Wschodniej, położony w bliskiej odległości od skrzyżowania autostrady A1 (Północ-Południe) z autostradą A2 (Wschód i Zachód). Powierzchnia utworzonego w 2006 roku obiektu liczy obecnie 200 000 m2 i docelowo może zostać rozbudowana do 400 000 m2. Park, obok dostępnych, gotowych powierzchni, oferuje możliwość zbudowania szytych na miarę, wielkopowierzchniowych obiektów magazynowych.  

SEGRO Logistics Park Stryków 1Firma ESA Logistika została nowym klientem SEGRO. Na prawie 3 300 m2  powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Stryków, będzie składować produkty wykorzystywane do nowoczesnych rozwiązań z zakresu  ITC oraz IoT, wykorzystując technologie automatyzacyjne marki Hitachi. W transakcji pośredniczyła firma Renthis Estate.

 

ESA Logistika jest dostawcą rozwiązań obejmujących m.in. transport, magazynowanie, a także outsourcing logistyki oraz zakres usług dodanych (VAS). Spółka działa na rynkach Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier, a jej partnerem w zakresie realizacji procesów biznesowych jest japońska firma Hitachi Transport System. Umowa podpisana z SEGRO obejmuje wynajem niemal 3 300 m2 magazynowej w istniejącym już budynku na terenie SEGRO Logistics Park Stryków.

 

„Kluczowym czynnikiem, który wpłynął na naszą decyzję o wyborze SEGRO Logistics Park w Strykowie było jego doskonałe położenie. W naszej ocenie przemyślana i efektywna lokalizacja biznesu nie tylko zwiększa jego efektywność operacyjną, ale pozwala również realizować zrównoważoną politykę ekologiczną firmy. Naszym celem jest stałe budowanie przewagi konkurencyjnej w oparciu o metodykę Lean, a także technologię automatyzacyjną, której dostawcą jest firma Hitachi. Zamierzamy rozwijać oba te obszary i jesteśmy przekonani, że inwestycja na terenie SEGRO Logistics Park w Strykowie jest ważnym punktem w realizacji tego założenia”  ocenia Dariusz Walczyk, Kierownik Produktu Magazynowego ESA Logistika.

 

„ESA Logistika to przykład firmy, która swój dynamiczny rozwój zawdzięcza wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii przeznaczonych dla branży logistycznej. Ich wdrożenie wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także odpowiednich warunków. Cieszymy się, że ESA Logistika wybrała obiekt SEGRO w Strykowie. Podobnie jak we wszystkich naszych parkach, również tutaj oferujemy duże możliwości adaptacyjne powierzchni, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających branż i odpowiadając na potrzeby związane z ekspansją biznesu”  mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

 

„Z firmą ESA Logistika współpracujemy już od kilku lat i z sukcesami pośredniczyliśmy w wynajmie kilku obiektów. Od wielu lat również pozytywnie rozwija się nasza współpraca z SEGRO. Biorąc pod uwagę szybki rozwój obu firm na rynku, liczymy na dalsza owocną współpracę”  dodaje Aneta Ławnikowicz, Dyrektor Zarządzający Renthis Estate.

 

SEGRO Logistics Park Stryków oferuje klientom powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jest to park dewelopera w Europie Środkowo-Wschodniej, położony w bliskiej odległości od skrzyżowania autostrady A1 (Północ-Południe) z autostradą A2 (Wschód i Zachód). Powierzchnia utworzonego w 2006 roku obiektu liczy obecnie 200 000 m2 i docelowo może zostać rozbudowana do 400 000 m2. Park, obok dostępnych, gotowych powierzchni, oferuje możliwość zbudowania szytych na miarę, wielkopowierzchniowych obiektów magazynowych.

 

SEGRO Logistics Park Stryków 2

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C