Seifert Polska dołączył do Szlachetnej Paczki

C

15-12-2016

Nie bez powodu 10 i 11 grudnia zwany był weekendem cudów. Po raz 16., dzięki ludziom dobrej woli, Szlachetna Paczka trafiła do potrzebujących rodzin w całej Polsce. W tegorocznej edycji programu udział wzięła również firma Seifert Polska. Szlachetna Paczka to realizowany od kilkunastu lat program przedświątecznej pomocy rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn niezależnych od siebie. Najczęściej to osoby borykające się z niepełnosprawnością lub chorobą dzieci czy dorosłych, z problemami finansowymi niepozwalającymi na godne przeżycie lub zapewnienie edukacji dzieciom. Szlachetna Paczka trafia również do osób samotnych i starszych. Każdego roku w projekcie uczestniczą tysiące osób, gotowych nieść pomoc. Organizują świąteczne paczki, które następnie trafiają do poszczególnych rodzin. Finał tegorocznej edycji odbył się 10-11 grudnia. Do akcji włączyli się również pracownicy oddziałów Seifert Polska. „Boże Narodzenie to niezwykły czas, jednak nie wszystkim dane jest spędzać go w cieple rodzinnego domu. Chcemy dać tym ludziom trochę radości i uśmiechu, sprawić, by te Święta były dla nich wyjątkowe" – podkreślił Jan Brachmann, Prezes Seifert Polska. Pomoc zorganizowana przez Seifert Polska trafiła do będącej w potrzebie rodziny ze Śląska. To matka samotnie wychowująca czworo dzieci, z czego troje ma orzeczenie o niepełnosprawności. Z zebranych wśród pracowników firmy funduszy zakupiono wszystkie niezbędne produkty tj. podstawowe artykuły spożywcze, środki czystości, odzież czy specjalne upominki.

Szlachetna paczkaNie bez powodu 10 i 11 grudnia zwany był weekendem cudów. Po raz 16., dzięki ludziom dobrej woli, Szlachetna Paczka trafiła do potrzebujących rodzin w całej Polsce. W tegorocznej edycji programu udział wzięła również firma Seifert Polska.

Szlachetna Paczka to realizowany od kilkunastu lat program przedświątecznej pomocy rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn niezależnych od siebie. Najczęściej to osoby borykające się z niepełnosprawnością lub chorobą dzieci czy dorosłych, z problemami finansowymi niepozwalającymi na godne przeżycie lub zapewnienie edukacji dzieciom. Szlachetna Paczka trafia również do osób samotnych i starszych.

Każdego roku w projekcie uczestniczą tysiące osób, gotowych nieść pomoc. Organizują świąteczne paczki, które następnie trafiają do poszczególnych rodzin. Finał tegorocznej edycji odbył się 10-11 grudnia.

Do akcji włączyli się również pracownicy oddziałów Seifert Polska. „Boże Narodzenie to niezwykły czas, jednak nie wszystkim dane jest spędzać go w cieple rodzinnego domu. Chcemy dać tym ludziom trochę radości i uśmiechu, sprawić, by te Święta były dla nich wyjątkowe” – podkreślił Jan Brachmann, Prezes Seifert Polska.

Pomoc zorganizowana przez Seifert Polska trafiła do będącej w potrzebie rodziny ze Śląska. To matka samotnie wychowująca czworo dzieci, z czego troje ma orzeczenie o niepełnosprawności. Z zebranych wśród pracowników firmy funduszy zakupiono wszystkie niezbędne produkty tj. podstawowe artykuły spożywcze, środki czystości, odzież czy specjalne upominki.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C