Seifert Polska wśród Gazeli Biznesu 2016

C

12-01-2017

Seifert Polska znalazła się w rankingu Gazele Biznesu 2016. To wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom charakteryzującym się dynamicznym rozwojem.   Ranking Gazele Biznesu organizowany jest od 2000 roku. Tytuł otrzymują najprężniej rozwijające się małe i średnie firmy, które wyróżniają się na rynku swoim potencjałem. Przy każdej edycji pod uwagę brane są wyniki finansowe za trzy poprzednie lata działalności przedsiębiorstw.   „To dla nas ogromne wyróżnienie potwierdzające, że Seifert Polska to dynamiczna firma, która doskonale radzi sobie w konkurencyjnym środowisku. Jak pokazuje ranking wypracowaliśmy sobie silną i stabilną pozycję na rynku, od lat stawiając na rozwój, doskonalenie i profesjonalizm w dążeniu do zaspokajania potrzeb klientów" - mówi Jan Brachmann, Prezes Seifert Polska. Ranking Gazele Biznesu przygotowywany jest przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu i czołową wywiadownię gospodarczą Coface Poland.

gazeleSeifert Polska znalazła się w rankingu Gazele Biznesu 2016. To wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom charakteryzującym się dynamicznym rozwojem.  

Ranking Gazele Biznesu organizowany jest od 2000 roku. Tytuł otrzymują najprężniej rozwijające się małe i średnie firmy, które wyróżniają się na rynku swoim potencjałem. Przy każdej edycji pod uwagę brane są wyniki finansowe za trzy poprzednie lata działalności przedsiębiorstw.  

„To dla nas ogromne wyróżnienie potwierdzające, że Seifert Polska to dynamiczna firma, która doskonale radzi sobie w konkurencyjnym środowisku. Jak pokazuje ranking wypracowaliśmy sobie silną i stabilną pozycję na rynku, od lat stawiając na rozwój, doskonalenie i profesjonalizm w dążeniu do zaspokajania potrzeb klientów” – mówi Jan Brachmann, Prezes Seifert Polska.

Ranking Gazele Biznesu przygotowywany jest przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu i czołową wywiadownię gospodarczą Coface Poland.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C