Seminarium o nowych przepisach prawa celnego

C

06-04-2016

21 kwietnia 2016 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, podczas Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGISTEX w Sali Konferencyjnej nr 2 o godzinie 11 odbędzie się seminarium na temat Unijnego Kodeksu Celnego, którego organizatorem jest Izba Celna w Katowicach oraz Expo Silesia.     Podczas seminarium zostaną poruszone między innymi zagadnienia dotyczące długu celnego, procedur celnych, wewnętrznego i zewnętrznego tranzytu, składania zabezpieczenia w przypadku czasowego składowania oraz wymiany informacji za pomocą technik elektronicznego przetwarzania danych. Udział w seminarium jest bezpłatny, a w jego trakcie przedsiębiorcy będą mieli możliwość otrzymania informacji odnośnie nowych przepisów prawa celnego, wchodzących w życie z dniem 1 maja br.  

seminarium prawo celne21 kwietnia 2016 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, podczas Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGISTEX w Sali Konferencyjnej nr 2 o godzinie 11 odbędzie się seminarium na temat Unijnego Kodeksu Celnego, którego organizatorem jest Izba Celna w Katowicach oraz Expo Silesia.

 

 

Podczas seminarium zostaną poruszone między innymi zagadnienia dotyczące długu celnego, procedur celnych, wewnętrznego i zewnętrznego tranzytu, składania zabezpieczenia w przypadku czasowego składowania oraz wymiany informacji za pomocą technik elektronicznego przetwarzania danych. Udział w seminarium jest bezpłatny, a w jego trakcie przedsiębiorcy będą mieli możliwość otrzymania informacji odnośnie nowych przepisów prawa celnego, wchodzących w życie z dniem 1 maja br.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C