Seminarium RedPrairie Solutions Day

C

06-10-2011

    HIT-Kody Kreskowe, integrator systemów automatycznej identyfikacji, zorganizuje 11 września br. we własnym centrum szkoleniowym w Suchym Lesie koło Poznania seminarium RedPrairie Solutions Day.   RedPrairie Corp. od ponad 35 lat rozwija własne aplikacje oferując obecnie jedne z najlepszych na świecie rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw. System RedPrairie zajmuje corocznie wiodące pozycje w rankingach organizowanych przez niezależne instytucje badawcze, takie jak Gartner czy ACR Advisory Group. Jako wyłączny Partner RedPrairie Corp. w Polsce, HIT-Kody Kreskowe zaprezentuje podczas seminarium rozwiązania usprawniające zarządzanie powierzchnią magazynową i pracownikami, zarządzanie logistyką sieci handlowych, aplikacje wspierające działania e-commerce oraz najnowsze, mobilne rozwiązania sprzętowe. HIT-Kody Kreskowe jest wyłącznym Partnerem RedPrairie Corp. w Polsce. Firma posiada niezbędne szkolenia i certyfikaty oraz dedykowany zespół pracowników realizujących polskie projekty wdrożeniowe. Firma odpowiada za wdrożenie systemu w Grupie Raben, w PROCAN oraz w kilku innych przedsiębiorstwach.   Wybrane prezentacje będą prowadzone przez managerów RedPrairie w języku angielskim. Aby wziąć udział w seminarium należy pobrać kartę zgłoszenia ze strony www.hit-kody.com.pl i po wypełnieniu przesłać ją na adres: marketing@hit-kody.com.pl. Udział w seminarium podlega opłacie w wysokości 100 zł netto (płatne po seminarium). Liczba miejsc na seminarium jest ograniczona - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy: www.hit-kody.com.pl
   
20120722
HIT-Kody Kreskowe, integrator systemów automatycznej identyfikacji, zorganizuje 11 września br. we własnym centrum szkoleniowym w Suchym Lesie koło Poznania seminarium RedPrairie Solutions Day.
 

RedPrairie Corp. od ponad 35 lat rozwija własne aplikacje oferując obecnie jedne z najlepszych na świecie rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw. System RedPrairie zajmuje corocznie wiodące pozycje w rankingach organizowanych przez niezależne instytucje badawcze, takie jak Gartner czy ACR Advisory Group. Jako wyłączny Partner RedPrairie Corp. w Polsce, HIT-Kody Kreskowe zaprezentuje podczas seminarium rozwiązania usprawniające zarządzanie powierzchnią magazynową i pracownikami, zarządzanie logistyką sieci handlowych, aplikacje wspierające działania e-commerce oraz najnowsze, mobilne rozwiązania sprzętowe.


HIT-Kody Kreskowe jest wyłącznym Partnerem RedPrairie Corp. w Polsce. Firma posiada niezbędne szkolenia i certyfikaty oraz dedykowany zespół pracowników realizujących polskie projekty wdrożeniowe. Firma odpowiada za wdrożenie systemu w Grupie Raben, w PROCAN oraz w kilku innych przedsiębiorstwach.

 

Wybrane prezentacje będą prowadzone przez managerów RedPrairie w języku angielskim. Aby wziąć udział w seminarium należy pobrać kartę zgłoszenia ze strony www.hit-kody.com.pl i po wypełnieniu przesłać ją na adres: marketing@hit-kody.com.pl. Udział w seminarium podlega opłacie w wysokości 100 zł netto (płatne po seminarium). Liczba miejsc na seminarium jest ograniczona – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy: www.hit-kody.com.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C