Service Pointy na ratunek biznesowi

C

10-04-2013

  Z analiz firmy Siódemka wynika, że przychody sklepów i punktów usługowych, w których prowadzony jest 7 Service Point wzrastają. Wzrost przychodów wynika z prowizji za każdą wysłaną paczkę oraz z pozyskania nowych klientów, którzy przychodzą, by nadać paczkę i przy okazji zapoznają się z asortymentem punktu handlowego.     Partnerskie punkty nadań przesyłek Siódemka Service Point stają się coraz bardziej popularną formą wysyłania paczek. Dzięki nim, każdy może skorzystać z usługi kurierskiej i nadać paczkę w przyjazny sposób.   Klienci doceniają łatwość i szybkość nadania przesyłki oraz to, że placówki znajdują się w dogodnych i łatwo dostępnych lokalizacjach. Przedsiębiorcy prowadzący Service Pointy Siódemki notują z kolei zwiększone obroty w swoich punktach handlowych i usługowych, co przekłada się na wyższe zyski z prowadzonej działalności gospodarczej. Obopólne korzyści sprawiają, że grupa partnerskich punktów nadań Siódemki cały czas się powiększa. - Sieć Service Pointów rozwijamy od blisko dwóch lat - mówi Roman Jobda, odpowiedzialny za Service Pointy w Siódemce. W tej chwili istnieje już blisko 1000 punktów, znajdujących się w ruchliwych i popularnych miejscach, takich jak centra handlowe i główne ulice większych miast i miejscowości na terenie całej Polski. Docelowo planujemy otworzyć 2000 punktów, tworząc największą tego typu sieć w Polsce.   Prowadzący punkty nadań paczek SP odpowiadają wyłącznie za prawidłowe wycenienie usługi i przyjęcie należności. Reszta, w tym logistyka i późniejszy kontakt z klientem jest po stronie Siódemki. Swoim partnerom firma kurierska zapewnia szkolenie oraz wszelkie materiały promocyjne i użytkowe potrzebne do prowadzenia punktu.   Właściciel zarabia na prowizji od wysłanej paczki, która wynosi dziś 5 zł netto. Przy założeniu średniej ilości dwudziestu nadawanych dziennie paczek, zysk dla właściciela lokalu to prawie 1800 zł miesięcznie.    

PROMOCJA

PROMOCJA

 

spsiodemkaZ analiz firmy Siódemka wynika, że przychody sklepów i punktów usługowych, w których prowadzony jest 7 Service Point wzrastają. Wzrost przychodów wynika z prowizji za każdą wysłaną paczkę oraz z pozyskania nowych klientów, którzy przychodzą, by nadać paczkę i przy okazji zapoznają się z asortymentem punktu handlowego.

 

 


Partnerskie punkty nadań przesyłek Siódemka Service Point stają się coraz bardziej popularną formą wysyłania paczek. Dzięki nim, każdy może skorzystać z usługi kurierskiej i nadać paczkę w przyjazny sposób.

 

Klienci doceniają łatwość i szybkość nadania przesyłki oraz to, że placówki znajdują się w dogodnych i łatwo dostępnych lokalizacjach. Przedsiębiorcy prowadzący Service Pointy Siódemki notują z kolei zwiększone obroty w swoich punktach handlowych i usługowych, co przekłada się na wyższe zyski z prowadzonej działalności gospodarczej. Obopólne korzyści sprawiają, że grupa partnerskich punktów nadań Siódemki cały czas się powiększa.


– Sieć Service Pointów rozwijamy od blisko dwóch lat – mówi Roman Jobda, odpowiedzialny za Service Pointy w Siódemce. W tej chwili istnieje już blisko 1000 punktów, znajdujących się w ruchliwych i popularnych miejscach, takich jak centra handlowe i główne ulice większych miast i miejscowości na terenie całej Polski. Docelowo planujemy otworzyć 2000 punktów, tworząc największą tego typu sieć w Polsce.

 

Prowadzący punkty nadań paczek SP odpowiadają wyłącznie za prawidłowe wycenienie usługi i przyjęcie należności. Reszta, w tym logistyka i późniejszy kontakt z klientem jest po stronie Siódemki. Swoim partnerom firma kurierska zapewnia szkolenie oraz wszelkie materiały promocyjne i użytkowe potrzebne do prowadzenia punktu.

 

Właściciel zarabia na prowizji od wysłanej paczki, która wynosi dziś 5 zł netto. Przy założeniu średniej ilości dwudziestu nadawanych dziennie paczek, zysk dla właściciela lokalu to prawie 1800 zł miesięcznie.

 

fb_like

 


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C