Setny Upoważniony Przedsiębiorca w mazowieckim

C

16-11-2012

  Izba Celna w Warszawie przyznała GEFCO Polska, jako setnej firmie w województwie mazowieckim, Certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy (ang. AEO - Authorized Economic Operator). Operator uzyskał status AEOF - uproszczenia celne/ bezpieczeństwo i ochrona, dzięki któremu będzie uprawniony do korzystania na terenie całej Unii Europejskiej z ułatwieńw procedurach celnych oraz z uproszczeń w zakresie kontroli celnej dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony łańcucha dostaw.       Uroczyste wręczenie certyfikatu oznaczonego numerem 100 odbędzie się 20 listopada w Siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej. Przepisy umożliwiające funkcjonowanie instytucji Upoważnionego Przedsiębiorcy weszły w życie w 2008 roku. Ich celem jest podwyższenie bezpieczeństwa handlu międzynarodowego i uproszczenie procedur celnych. - Uzyskanie certyfikatu AEO pozwoli nam na zwiększenie wydajności łańcucha dostaw naszych klientów, przez co wzrośnie wartość dodana realizowanych przez nas usług. Bardzo cieszy mnie, że to właśnie GEFCO, jako setnej firmie w województwie mazowieckim udało się uzyskać nowe uprawnienia. Dzięki temu to ważne wydarzenie będzie miało odpowiednią oprawę - mówi Olivier Large, dyrektor generalny GEFCO Polska.

 

17listopada2012Izba Celna w Warszawie przyznała GEFCO Polska, jako setnej firmie w województwie mazowieckim, Certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy (ang. AEO – Authorized Economic Operator). Operator uzyskał status AEOF – uproszczenia celne/ bezpieczeństwo i ochrona, dzięki któremu będzie uprawniony do korzystania na terenie całej Unii Europejskiej z ułatwieńw procedurach celnych oraz z uproszczeń w zakresie kontroli celnej dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony łańcucha dostaw.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 


 

Uroczyste wręczenie certyfikatu oznaczonego numerem 100 odbędzie się 20 listopada w Siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.


Przepisy umożliwiające funkcjonowanie instytucji Upoważnionego Przedsiębiorcy weszły w życie w 2008 roku. Ich celem jest podwyższenie bezpieczeństwa handlu międzynarodowego i uproszczenie procedur celnych.


Uzyskanie certyfikatu AEO pozwoli nam na zwiększenie wydajności łańcucha dostaw naszych klientów, przez co wzrośnie wartość dodana realizowanych przez nas usług. Bardzo cieszy mnie, że to właśnie GEFCO, jako setnej firmie w województwie mazowieckim udało się uzyskać nowe uprawnienia. Dzięki temu to ważne wydarzenie będzie miało odpowiednią oprawę – mówi Olivier Large, dyrektor generalny GEFCO Polska.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C