ShipCup 2011 – Regaty o Puchar PISiL

C

06-04-2011

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na ciekawe wydarzenie branży TSL, jakim będą Regaty ShipCup 2011. Patronat Honorowy objęła Polska Izba Spedycji i Logistyki, a Partnerem Regat jest BCT - Bałtycki Terminal Kontenerowy.      Impreza odbędzie się w dniach 9 - 12 czerwca 2011 roku naMazurach nad Jeziorem Jagodno. Bazą regat będzie Port Millennium w miejscowości Górkło. Wyścigi odbędą się na jachtach kabinowych typu Sasanka 700 viva, które będą również zakwaterowaniem dla załóg. Istnieje także możliwość wynajęcia pokoi w pensjonacie.   Organizatorem Regat ShipCup 2011 jest grupa pasjonatów żeglarstwa, którzy na co dzień pracują w firmach spedycyjnych. Ich celem jest stworzenie projektu, w którym będzie można konkurować, nie tylko na polu biznesowym.   Przedsięwzięcie ma charakter sportowo-rekreacyjny, łączący rywalizację w regatach jachtów kabinowych z szeroko pojętą integracją przedstawicieli branży. Przewidziano udział kilkunastu załóg wraz z osobami towarzyszącymi. Startować mogą załogi od 3 do 5 osób. Dla osób bez doświadczenia żeglarskiego przewidziana jest możliwość wynajęcia sternika. Regaty będą nadzorowane przez sędziego Polskiego Związku Żeglarskiego.   Dla firm biorących udział w regatach jest to niesamowita okazja na zintegrowanie i zmotywowanie swoich pracowników oraz sposób na pozapłacowe nagrodzenie ich codziennego wysiłku, a jednocześnie na zacieśnienie współpracy zespołowej. Szczegóły tego wydarzenia znajdują się na stronie projektu www.ShipCup.pl.   Do tej pory udział zgłosiły: BCT - Bałtycki Terminal Kontenerowy, ATC Cargo, Hapag-Lloyd, Sealand Logistics oraz przedstawiciel ZIM.   Liczymy, że zainteresują się Państwo tym projektem i Regaty ShipCup 2011 staną się ważnym wydarzeniem w kalendarzu każdej firmy.   Patronat honorowy Partner regat     Fundator nagród     Patronat prasowy Patronat internetowy  

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na ciekawe wydarzenie branży TSL, jakim będą Regaty ShipCup 2011. Patronat Honorowy objęła Polska Izba Spedycji i Logistyki, a Partnerem Regat jest BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy.

  

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Impreza odbędzie się w dniach 9 – 12 czerwca 2011 roku naMazurach nad Jeziorem Jagodno. Bazą regat będzie Port Millennium w miejscowości Górkło. Wyścigi odbędą się na jachtach kabinowych typu Sasanka 700 viva, które będą również zakwaterowaniem dla załóg. Istnieje także możliwość wynajęcia pokoi w pensjonacie.

 

Organizatorem Regat ShipCup 2011 jest grupa pasjonatów żeglarstwa, którzy na co dzień pracują w firmach spedycyjnych. Ich celem jest stworzenie projektu, w którym będzie można konkurować, nie tylko na polu biznesowym.

 

Przedsięwzięcie ma charakter sportowo-rekreacyjny, łączący rywalizację w regatach jachtów kabinowych z szeroko pojętą integracją przedstawicieli branży. Przewidziano udział kilkunastu załóg wraz z osobami towarzyszącymi. Startować mogą załogi od 3 do 5 osób. Dla osób bez doświadczenia żeglarskiego przewidziana jest możliwość wynajęcia sternika. Regaty będą nadzorowane przez sędziego Polskiego Związku Żeglarskiego.

 

Dla firm biorących udział w regatach jest to niesamowita okazja na zintegrowanie i zmotywowanie swoich pracowników oraz sposób na pozapłacowe nagrodzenie ich codziennego wysiłku, a jednocześnie na zacieśnienie współpracy zespołowej. Szczegóły tego wydarzenia znajdują się na stronie projektu www.ShipCup.pl.

 

Do tej pory udział zgłosiły: BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy, ATC Cargo, Hapag-Lloyd, Sealand Logistics oraz przedstawiciel ZIM.

 

Liczymy, że zainteresują się Państwo tym projektem i Regaty ShipCup 2011 staną się ważnym wydarzeniem w kalendarzu każdej firmy.

 

Patronat honorowy

Partner regat

 

 

Fundator nagród

 

 

Patronat prasowy

Patronat internetowy

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C