ShipCup’12 – regaty o Puchar PISiL

C

06-10-2011

    W dniach 13 - 16 września 2012 roku nad Jeziorem Niegocin na Mazurach odbędą się drugie regaty branży TSL o Puchar Polskiej Izby Spedycji i Logistyki. Zithromax can be a zithromax 500 mg medicine utilized for links to bacterial infections (such seeing that respiratory bacterial infection, skin infections, strep can range f, ear microbe infections, pneumonia, central ear ache, intimately transmitted diseases or maybe tonsillitis). For that reason levitra canada everyone is interested in answers. It is actually buy propecia online no prescription for anyone who understand the value of methodical proof and information, and it's the muse for every single successful balding treatment routine.   Zapraszamy na ciekawe wydarzenie branży TSL, jakim będą Regaty ShipCup'12. Patronat Honorowy nad projektem ponownie objęła Polska Izba Spedycji i Logistyki. Będzie to druga edycja regat, które w zeszłym roku zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte przez środowisko branżowe.Impreza odbędzie się w dniach 13 - 16 września 2012 roku nad Jeziorem Niegocin na Mazurach. Bazą regat będzie Port PTTK Wilkasy. Wyścigi odbędą się na jachtach kabinowych typu Maxus 24, które będą również zakwaterowaniem dla załóg. Istnieje także możliwość wynajęcia pokoi w pensjonacie dla załogi i osób towarzyszących.   Przedsięwzięcie ma charakter sportowo rekreacyjny, łączący rywalizację w regatach jachtów kabinowych z szeroko pojętą integracją przedstawicieli branży. Przewidziano udział kilkunastu załóg wraz z osobami towarzyszącymi. Startować mogą załogi od 3 do 5 osób. Dla osób bez doświadczenia żeglarskiego przewidziana jest możliwość wynajęcia sternika. Regaty będą nadzorowane przez sędziego Polskiego Związku Żeglarskiego i zabezpieczane przez Mazurski WOPR. Dla firm biorących udział w regatach jest to niesamowita okazja na zintegrowanie i zmotywowanie swoich pracowników oraz sposób na pozapłacowe nagrodzenie ich codziennego wysiłku, a jednocześnie na zacieśnienie współpracy zespołowej.   Organizatorem Regat ShipCup'12 jest grupa pasjonatów żeglarstwa, którzy na co dzień pracują w firmach spedycyjnych. Szczegóły tego wydarzenia znajdują się na stronie www.ShipCup.pl. 
   
20120721
W dniach 13 – 16 września 2012 roku nad Jeziorem Niegocin na Mazurach odbędą się drugie regaty branży TSL o Puchar Polskiej Izby Spedycji i Logistyki.

Zithromax can be a zithromax 500 mg medicine utilized for links to bacterial infections (such seeing that respiratory bacterial infection, skin infections, strep can range f, ear microbe infections, pneumonia, central ear ache, intimately transmitted diseases or maybe tonsillitis).

For that reason levitra canada everyone is interested in answers.

PROMOCJA

PROMOCJA

It is actually buy propecia online no prescription for anyone who understand the value of methodical proof and information, and it’s the muse for every single successful balding treatment routine.

 

Zapraszamy na ciekawe wydarzenie branży TSL, jakim będą Regaty ShipCup’12. Patronat Honorowy nad projektem ponownie objęła Polska Izba Spedycji i Logistyki. Będzie to druga edycja regat, które w zeszłym roku zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte przez środowisko branżowe.Impreza odbędzie się w dniach 13 – 16 września 2012 roku nad Jeziorem Niegocin na Mazurach. Bazą regat będzie Port PTTK Wilkasy. Wyścigi odbędą się na jachtach kabinowych typu Maxus 24, które będą również zakwaterowaniem dla załóg. Istnieje także możliwość wynajęcia pokoi w pensjonacie dla załogi i osób towarzyszących.

 

20120721aPrzedsięwzięcie ma charakter sportowo rekreacyjny, łączący rywalizację w regatach jachtów kabinowych z szeroko pojętą integracją przedstawicieli branży. Przewidziano udział kilkunastu załóg wraz z osobami towarzyszącymi. Startować mogą załogi od 3 do 5 osób. Dla osób bez doświadczenia żeglarskiego przewidziana jest możliwość wynajęcia sternika. Regaty będą nadzorowane przez sędziego Polskiego Związku Żeglarskiego i zabezpieczane przez Mazurski WOPR. Dla firm biorących udział w regatach jest to niesamowita okazja na zintegrowanie i zmotywowanie swoich pracowników oraz sposób na pozapłacowe nagrodzenie ich codziennego wysiłku, a jednocześnie na zacieśnienie współpracy zespołowej.

 

Organizatorem Regat ShipCup’12 jest grupa pasjonatów żeglarstwa, którzy na co dzień pracują w firmach spedycyjnych. Szczegóły tego wydarzenia znajdują się na stronie www.ShipCup.pl.
 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C