SilesiaTSL EXPO 2013 za nami

C

29-04-2013

  Kolejna edycja Targów Transportu, Spedycji i Logistyki SilesiaTSL EXPO 2013 za nami. Ważnym elementem targów był, jak co roku, szeroki wachlarz imprez towarzyszących - w tym jedna z edycji Spotkań Transportowych, organizowanych przez redakcję miesięczników TSL Biznes i Truck & Van oraz partnerów.     Tegorocznym Targom towarzyszyły dodatkowo m.in. konferencja Południowego Klastra Kolejowego pt. "Innowacyjne narzędzia i technologie w systemach zarządzania bezpieczeństwem w kolei w kontekście rozwoju klastra". Pod patronatem merytorycznym Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz z naukowym wsparciem prof. Marka Sitarza z Politechniki Śląskiej w Katowicach odbyła się konferencja na temat: "Transgraniczna współpraca transportowa Europy Środkowo-Wschodniej".   Portal Pracujwlogistyce.pl zorganizował konferencję pt. "Jak zdobyć doświadczenie zawodowe przed podjęciem pierwszej pracy?". W ramach kampanii Rzetelny Przewoźnik, odbyło się także spotkanie pt.: "Minimalizacja ryzyka przedsiębiorcy związanego z kontrolą czasu pracy oraz roszczeniami pracowników za nieprawidłowo wypłacone wynagrodzenie."   Organizatorzy już dziś zapowiadają, że przy kolejnej edycji targów (które odbędą się wiosną 2014 roku) postarają się uwzględnić wszystkie przekazane wskazówki i dopasować ją do potrzeb branży.  

 

silesia13Kolejna edycja Targów Transportu, Spedycji i Logistyki SilesiaTSL EXPO 2013 za nami. Ważnym elementem targów był, jak co roku, szeroki wachlarz imprez towarzyszących – w tym jedna z edycji Spotkań Transportowych, organizowanych przez redakcję miesięczników TSL Biznes i Truck & Van oraz partnerów.

 

 


Tegorocznym Targom towarzyszyły dodatkowo m.in. konferencja Południowego Klastra Kolejowego pt. “Innowacyjne narzędzia i technologie w systemach zarządzania bezpieczeństwem w kolei w kontekście rozwoju klastra”. Pod patronatem merytorycznym Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz z naukowym wsparciem prof. Marka Sitarza z Politechniki Śląskiej w Katowicach odbyła się konferencja na temat: “Transgraniczna współpraca transportowa Europy Środkowo-Wschodniej”.

 

Portal Pracujwlogistyce.pl zorganizował konferencję pt. “Jak zdobyć doświadczenie zawodowe przed podjęciem pierwszej pracy?”. W ramach kampanii Rzetelny Przewoźnik, odbyło się także spotkanie pt.: “Minimalizacja ryzyka przedsiębiorcy związanego z kontrolą czasu pracy oraz roszczeniami pracowników za nieprawidłowo wypłacone wynagrodzenie.”

 

Organizatorzy już dziś zapowiadają, że przy kolejnej edycji targów (które odbędą się wiosną 2014 roku) postarają się uwzględnić wszystkie przekazane wskazówki i dopasować ją do potrzeb branży.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C