Siódemka gra fair play

C

16-12-2010

  {modal href="/images/stories/siodemka2_big.jpg"}{/modal}Firma kurierska Siódemka została nagrodzona w XIII edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play", którego organizatorem jest "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym", afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Program, w którym co roku bierze udział kilkaset przedsiębiorstw, promuje etykę w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy.   Przy nominacjach do nagrody oceniane są nie tylko wyniki ekonomiczne i jakość wyrobów, ale także sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa. Wybór laureatów przebiega w dwóch etapach - w I weryfikowane są informacje zawarte w ankietach przysłanych przez przedsiębiorców, a w II przeprowadzane są szczegółowe audyty certyfikacyjne w firmach. Weryfikacja firm prowadzona jest we współpracy z: urzędami publicznymi oraz klientami i kontrahentami. O rekomendacji do tytułu i certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" decyduje suma ocen przyznanych przez audytorów, klientów i kontrahentów. Tegoroczne nagrody, w tym dla Siódemki jednej z wiodących firm kurierskich zostaną wręczone  17 grudnia  podczas Wielkiej Gali "Przedsiębiorstwa Fair Play"  w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Po oficjalnym otrzymaniu nagrody przekażemy pełne informacje i materiał zdjęciowy z gali.

 

{modal href=”/images/stories/siodemka2_big.jpg”}{/modal}Firma kurierska Siódemka została nagrodzona w XIII edycji programu “Przedsiębiorstwo Fair Play”, którego organizatorem jest “Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”, afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej.


PROMOCJA

PROMOCJA

Program, w którym co roku bierze udział kilkaset przedsiębiorstw, promuje etykę w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy.


 

Przy nominacjach do nagrody oceniane są nie tylko wyniki ekonomiczne i jakość wyrobów, ale także sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa.


Wybór laureatów przebiega w dwóch etapach – w I weryfikowane są informacje zawarte w ankietach przysłanych przez przedsiębiorców, a w II przeprowadzane są szczegółowe audyty certyfikacyjne w firmach. Weryfikacja firm prowadzona jest we współpracy z: urzędami publicznymi oraz klientami i kontrahentami. O rekomendacji do tytułu i certyfikatu “Przedsiębiorstwo Fair Play” decyduje suma ocen przyznanych przez audytorów, klientów i kontrahentów.


Tegoroczne nagrody, w tym dla Siódemki jednej z wiodących firm kurierskich zostaną wręczone  17 grudnia  podczas Wielkiej Gali “Przedsiębiorstwa Fair Play”  w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.


Po oficjalnym otrzymaniu nagrody przekażemy pełne informacje i materiał zdjęciowy z gali.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C