Siódemka rozdaje bilety na 69. Rajd Polski

C

18-09-2012

  Siódemka S.A., Główny Partner Logistyczny 69. Rajdu Polski organizuje na portalu społecznościowym Facebook konkurs, w którym można wygrać wejściówki na największą imprezę rajdową w kraju. Bilety upoważniają do wejścia na wszystkie odcinki specjalne Rajdu oraz na teren parku serwisowego.           Codziennie, do piątku, 21 września do wygrania są dwie wejściówki. Aby je otrzymać, należy odpowiedzieć na pytanie związane z tegoroczną edycją Rajdu Polski, które będzie publikowane codziennie na facebookowym profilu Siódemki. Odpowiedzi wraz z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres facebook@siodemka.com.   Pytania będą publikowane w następujących terminach: wtorek, g. 13:00, środa, 14:00, czwartek, 15:00, piątek, 11:00. O wygranej decyduje kolejność napływających zgłoszeń. Codziennie rozdawane są dwa jednoosobowe bilety.

 

siodmkaSiódemka S.A., Główny Partner Logistyczny 69. Rajdu Polski organizuje na portalu społecznościowym Facebook konkurs, w którym można wygrać wejściówki na największą imprezę rajdową w kraju. Bilety upoważniają do wejścia na wszystkie odcinki specjalne Rajdu oraz na teren parku serwisowego.

 

 

 

 

 

Codziennie, do piątku, 21 września do wygrania są dwie wejściówki. Aby je otrzymać, należy odpowiedzieć na pytanie związane z tegoroczną edycją Rajdu Polski, które będzie publikowane codziennie na facebookowym profilu Siódemki. Odpowiedzi wraz z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres facebook@siodemka.com.

 

Pytania będą publikowane w następujących terminach:


  • wtorek, g. 13:00,
  • środa, 14:00,
  • czwartek, 15:00,
  • piątek, 11:00.


O wygranej decyduje kolejność napływających zgłoszeń. Codziennie rozdawane są dwa jednoosobowe bilety.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C