Skandynawskie zlecenia Multicco

C

06-05-2016

Białostocka firma transportowa Multicco dostarcza elementy wielkogabarytowych konstrukcji stalowych na place budowy w Norwegii, Danii i Szwecji.     W ostatnich miesiącach przedsiębiorstwo realizuje coraz więcej zleceń na terenie Skandynawii – Zawdzięczamy je naszej współpracy z firmą Promostal, która zajmuje się wykonywaniem obiektów przemysłowych, inżynieryjnych, handlowych i biurowych o konstrukcji stalowej – wyjaśnia Wojciech Wendrzycki, prezes Multicco – Na jej zlecenie dostarczyliśmy do Narwiku elementy konstrukcji dwóch budynków przemysłowych o łącznej masie 210 ton oraz części, które zostały wykorzystane na placu budowy dużej serwerowni w szwedzkim mieście Lulea – dodaje.   Jak podkreśla Wendrzycki, zarządzana przez niego firma dysponuje rozwiązaniami dostosowanymi do transportu konstrukcji stalowych różnych typów i rozmiarów – Nasza współpraca z kontrahentem rozpoczyna się już na poziomie projektu i przetargu danej inwestycji. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ponoszonych przez klienta kosztów transportu elementów standardowych i ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za powierzony nam ładunek na każdym etapie transportu, od momentu jego podjęcia aż do rozładunku w miejscu przeznaczenia – mówi prezes Multicco.  

multicco skandynawskie zlecenia 1Białostocka firma transportowa Multicco dostarcza elementy wielkogabarytowych konstrukcji stalowych na place budowy w Norwegii, Danii i Szwecji.

 

 

W ostatnich miesiącach przedsiębiorstwo realizuje coraz więcej zleceń na terenie Skandynawii – Zawdzięczamy je naszej współpracy z firmą Promostal, która zajmuje się wykonywaniem obiektów przemysłowych, inżynieryjnych, handlowych i biurowych o konstrukcji stalowej – wyjaśnia Wojciech Wendrzycki, prezes Multicco – Na jej zlecenie dostarczyliśmy do Narwiku elementy konstrukcji dwóch budynków przemysłowych o łącznej masie 210 ton oraz części, które zostały wykorzystane na placu budowy dużej serwerowni w szwedzkim mieście Lulea – dodaje.

 

Jak podkreśla Wendrzycki, zarządzana przez niego firma dysponuje rozwiązaniami dostosowanymi do transportu konstrukcji stalowych różnych typów i rozmiarów – Nasza współpraca z kontrahentem rozpoczyna się już na poziomie projektu i przetargu danej inwestycji. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ponoszonych przez klienta kosztów transportu elementów standardowych i ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za powierzony nam ładunek na każdym etapie transportu, od momentu jego podjęcia aż do rozładunku w miejscu przeznaczenia – mówi prezes Multicco.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C