SKAT Transport buduje nową siedzibę

C

23-10-2013

Na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w rejonie Portu Lotniczego Gdańsku, powstaje nowa siedziba operatora transportowo-logistycznego SKAT Transport.           Zakończenie inwestycji planowane jest na drugą połowę 2014 roku. Budynek będzie posiadał trzy kondygnacje, a jego całkowita powierzchnia wyniesie 2 586 m?.   SKAT Transport rozpoczął swoją działalność w 1991 roku, aktualnie zatrudnia ponad 200 pracowników. W Gdańsku zlokalizowana jest siedziba główna firmy, działalność jest również prowadzona w pięciu oddziałach: w Rzepinie, Piotrkowie Trybunalskim, Katowicach, Świeciu i Poznaniu.   Budynek będzie charakteryzował się nowoczesnym stylem. Nie tylko w wyposażeniu wnętrz, ale i na zewnątrz nowej siedziby, będzie można odnaleźć elementy nawiązujące do działalności spółki, jej kolorystyki i znaków graficznych.   Generalnym wykonawcą robót jest Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński. Projekt budynku wykonała pracownia projektowa ?Zygzuła? - Biuro Projektów Andrzej Zygzuła.    

skat-1Na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w rejonie Portu Lotniczego Gdańsku, powstaje nowa siedziba operatora transportowo-logistycznego SKAT Transport.

 

 

 

 

 

Zakończenie inwestycji planowane jest na drugą połowę 2014 roku. Budynek będzie posiadał trzy kondygnacje, a jego całkowita powierzchnia wyniesie 2 586 m?.

 

SKAT Transport rozpoczął swoją działalność w 1991 roku, aktualnie zatrudnia ponad 200 pracowników. W Gdańsku zlokalizowana jest siedziba główna firmy, działalność jest również prowadzona w pięciu oddziałach: w Rzepinie, Piotrkowie Trybunalskim, Katowicach, Świeciu i Poznaniu.

 

Budynek będzie charakteryzował się nowoczesnym stylem. Nie tylko w wyposażeniu wnętrz, ale i na zewnątrz nowej siedziby, będzie można odnaleźć elementy nawiązujące do działalności spółki, jej kolorystyki i znaków graficznych.

 

Generalnym wykonawcą robót jest Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński. Projekt budynku wykonała pracownia projektowa ?Zygzuła? – Biuro Projektów Andrzej Zygzuła.

 

skat-2

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C