SkyWheels: przewóz samochodów o szczególnej wartości

C

22-11-2016

Linie Emirates SkyCargo wprowadziły usługę przewozu samochodów o szczególnej wartości – Emirates SkyWheels. Nowa oferta zapewnia klientom rozwiązanie w zakresie transportu aut zabytkowych, luksusowych i sportowych w obrębie siatki połączeń przewoźnika.   Właściciele samochodów mogą wybrać usługę Emirates SkyWheels Premium lub Emirates SkyWheels Advanced.    Pakiet w wariancie Premium obejmuje bezpośredni transport auta między wybranymi miejscami, w tym odbiór z bazy i dostawę za granicę, a także obsługę przy odprawie celnej, zarówno importowej oraz eksportowej. Opcja Premium obejmuje także dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne i transportowe.   W pakiecie Emirates SkyWheels Advanced oferowany jest szybki przewóz samochodów między lotniskami.  Emirates SkyCargo oferuje przewóz pojazdów w obie strony zarówno w pakiecie Premium, jak i Advanced.   Linie Emirates SkyCargo mają doświadczenie w transporcie samochodów o szczególnej wartości, zarówno w rejsach pasażerskich, jak i towarowych. Usługi Emirates SkyWheels świadczy wykwalifikowany zespół działający w obrębie siatki połączeń Emirates SkyCargo obejmującej 150 kierunków na sześciu kontynentach, który został wyszkolony w zakresie załadunku i rozładunku pojazdów z zachowaniem właściwej ostrożności.   Oprócz zaawansowanych terminali cargo w Dubaju z przestrzenią magazynową przeznaczoną dla pojazdów, linie Emirates SkyCargo dysponują flotą złożoną z ponad 245 szerokokadłubowych samolotów, w tym 15 towarowych: 13 Boeingów 777F i dwóch B747-400ERF.   Niedawno przewoźnik podjął się transportu ekskluzywnego auta Pagani Zonda F z Dubaju z powrotem na serwisowanie do zakładów Pagani pod Bolonią.  Podróż auta liniami Emirates SkyCargo prezentuje vlogger samochodowy Mr JWW w najnowszym filmie.  

emirates skycargo transported a pagani zonda f super carLinie Emirates SkyCargo wprowadziły usługę przewozu samochodów o szczególnej wartości – Emirates SkyWheels. Nowa oferta zapewnia klientom rozwiązanie w zakresie transportu aut zabytkowych, luksusowych i sportowych w obrębie siatki połączeń przewoźnika.

 

Właściciele samochodów mogą wybrać usługę Emirates SkyWheels Premium lub Emirates SkyWheels Advanced. 

 

Pakiet w wariancie Premium obejmuje bezpośredni transport auta między wybranymi miejscami, w tym odbiór z bazy i dostawę za granicę, a także obsługę przy odprawie celnej, zarówno importowej oraz eksportowej. Opcja Premium obejmuje także dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne i transportowe.

 

W pakiecie Emirates SkyWheels Advanced oferowany jest szybki przewóz samochodów między lotniskami.  Emirates SkyCargo oferuje przewóz pojazdów w obie strony zarówno w pakiecie Premium, jak i Advanced.

 

Linie Emirates SkyCargo mają doświadczenie w transporcie samochodów o szczególnej wartości, zarówno w rejsach pasażerskich, jak i towarowych. Usługi Emirates SkyWheels świadczy wykwalifikowany zespół działający w obrębie siatki połączeń Emirates SkyCargo obejmującej 150 kierunków na sześciu kontynentach, który został wyszkolony w zakresie załadunku i rozładunku pojazdów z zachowaniem właściwej ostrożności.

 

Oprócz zaawansowanych terminali cargo w Dubaju z przestrzenią magazynową przeznaczoną dla pojazdów, linie Emirates SkyCargo dysponują flotą złożoną z ponad 245 szerokokadłubowych samolotów, w tym 15 towarowych: 13 Boeingów 777F i dwóch B747-400ERF.

 

Niedawno przewoźnik podjął się transportu ekskluzywnego auta Pagani Zonda F z Dubaju z powrotem na serwisowanie do zakładów Pagani pod Bolonią.  Podróż auta liniami Emirates SkyCargo prezentuje vlogger samochodowy Mr JWW w najnowszym filmie.

 

emirates skycargo launches skywheelsemirates skycargo transported classic ferraris for gulf concours

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C