Sondaż: 2/3 przedsiębiorców uznało odłożenie euro za niesłuszne

C

19-05-2010

  Premier Donald Tusk 6 maja powiedział: Budowanie kalendarza wejścia do strefy euro nie jest dla mnie dzisiaj priorytetem. Ponadto dodał: Na razie musimy obserwować, co się dzieje na południu Europy i chronić Polskę przed skutkami greckiego kryzysu, a do tematu euro wrócimy. 12 maja minister Jacek Rostowski uzupełnił: Strefa euro jest obecnie jak dom, który wymaga pewnego remontu (...) za kilka lat, kiedy strefa euro zostanie odnowiona, wprowadzimy się tam.   W dniach 13 i 14 maja Business Centre Club przeprowadził sondaż internetowy wśród swoich członków.  Na pytanie: "Czy uważasz, że decyzja rządu o odłożeniu przyjęcia euro jest: słuszna/niesłuszna/trudno powiedzieć" odpowiedzi były następujące: 33 proc. - słuszna 60 proc. - niesłuszna 7 proc. - trudno powiedzieć

 

Premier Donald Tusk 6 maja powiedział: Budowanie kalendarza wejścia do strefy euro nie jest dla mnie dzisiaj priorytetem. Ponadto dodał: Na razie musimy obserwować, co się dzieje na południu Europy i chronić Polskę przed skutkami greckiego kryzysu, a do tematu euro wrócimy. 12 maja minister Jacek Rostowski uzupełnił: Strefa euro jest obecnie jak dom, który wymaga pewnego remontu (…) za kilka lat, kiedy strefa euro zostanie odnowiona, wprowadzimy się tam.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

W dniach 13 i 14 maja Business Centre Club przeprowadził sondaż internetowy wśród swoich członków.  Na pytanie: “Czy uważasz, że decyzja rządu o odłożeniu przyjęcia euro jest: słuszna/niesłuszna/trudno powiedzieć” odpowiedzi były następujące:

33 proc. – słuszna

60 proc. – niesłuszna

7 proc. – trudno powiedzieć

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C