Spedimex przedłuża umowy najmu w Gdańsku i Poznaniu

C

03-12-2020

Firma Spedimex, przedłużyła swoje umowy najmu w dwóch centrach logistycznych Tristar: Gdańsku i Poznaniu. Polski operator logistyczny, wynajmuje łącznie ponad 9500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w obydwu projektach.

Firma Spedimex, przedłużyła swoje umowy najmu w dwóch centrach logistycznych Tristar: Gdańsku i Poznaniu. Polski operator logistyczny, wynajmuje łącznie ponad 9500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w obydwu projektach.

 

 

 

Ten rok, mimo że wyjątkowy pod wieloma względami, okazał się bardzo udany dla centrów logistycznych z portfolio Tristar. Aktualni najemcy wynajęli łącznie ponad 45 000 mkw. powierzchni we wszystkich lokalizacjach należących do projektu. W listopadzie br. kolejny najemca, polski operator logistyczny Spedimex, zdecydował się przedłużyć swoją umowę najmu na ponad 9500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej, w dwóch centrach logistycznych należących do Tristar w Gdańsku i Poznaniu.

– Bardzo cieszy nas to, że portfolio Tristara tak dynamicznie się rozwija. W tym roku nie tylko nowi najemcy dołączyli do naszych projektów, ale także wielu aktualnych najemców zdecydowało się przedłużyć swoje umowy najmu na kolejne lata. To dla nas powód do radości, który pokazuje, że nasze lokalizacje są dobrze skomunikowane, a nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie umożliwiają łatwą adaptację do indywidualnych potrzeb najemców. Dodając do tego nasze doświadczenie w zarządzaniu projektami magazynowymi oraz wieloletnią obecność na tym rynku, udaje się nam kreować przestrzeń w której najemcy mogą z sukcesem prowadzić operacje logistyczne, dzięki czemu zostają z nami na dłużej – komentuje Urszula Rasmussen, dyrektor leasingu przemysłowego, White Star Real Estate.

Tristar Gdańsk to nowoczesne centrum logistyczne klasy A o łącznej powierzchni 28 900 mkw., oferujące przestrzeń magazynową i biurową dla najemców prowadzących małą i średnią działalność produkcyjną. Zlokalizowane jest 15 km od centrum Gdańska, zaledwie 1 km od autostrady A1 (trasy europejskiej E75) oraz obwodnicy Trójmiasta (trasy ekspresowej S6) – węzeł Rusocin. Międzynarodowy port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oddalony jest o 20 km od centrum logistycznego.

Tristar Poznań to nowoczesne centrum logistyczne z dwoma budynkami magazynowymi klasy A, oferujące ponad 35 000 mkw. powierzchni magazynowo – produkcyjnej. Atutem obiektu jest jego doskonała lokalizacja. Inwestycja położona jest zaledwie 11 km od centrum miasta, w pobliżu portu lotniczego Poznań – Ławica i w bliskiej odległości (3 km) od drogi ekspresowej S11 (Poznań – Katowice), która łączy się z autostradą A2 (Berlin – Poznań – Warszawa).

Obydwa obiekty należą do portfela Tristan EPISO 4 i White Star Real Estate.

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C