Spedimex Sp. z o.o. rusza z nową stroną internetową.

C

05-06-2014

W maju uruchomiony został nowy serwis internetowy spółki Spedimex, dostawcy rozwiązań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw.           Nową witrynę wyróżnia udoskonalona i bardziej przejrzysta prezentacja treści, logiczna architektura informacji, całkiem nowa kompozycja graficzną, zgodna z najnowszymi trendami projektowania, a także swobodny dostęp z urządzeń mobilnych dzięki zastosowaniu technologii Responsive Web Design.   Unowocześniona witryna wspiera realizację celów strategicznych spółki. Głównym powodem jej zmiany jest uatrakcyjnienie tego kanału kontaktu z klientami, a przez to ułatwienie użytkownikom dostępu do najczęściej poszukiwanych elementów strony. Równolegle strona wpisuje się w wizerunek firmy nowoczesnej, myślącej w kategoriach przyszłości i podążającej za potrzebami klientów. To co ją wyróżnia to zupełnie nowa grafika, dostosowana do aktualnych standardów projektowania stron www, przejrzystość oraz łatwa nawigacja.   Główne menu zostało podzielone na moduły, dzięki którym nawigowanie po stronie jest łatwiejsze. W ramach poszczególnych sekcji znajdują się informacje o ofercie produktowej firmy. W oddzielnym bocznym menu umieszczono tzw. szybkie linki, czyli najczęściej poszukiwane przez klientów informacje, stale widoczne z każdego miejsca strony. Całość uzupełniają moduły opisujące firmę, możliwości rozwijania kariery oraz osobne strefy dedykowane dla klienta i przewoźnika. Witryna została zaprojektowana zgodnie z ideą Responsive Web Design, dzięki czemu dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia mobilnego typu tablet czy smartfon.   Nowa strona internetowa to intuicyjne i funkcjonalne rozwiązanie, zgodne z trendem w jakim obecnie są projektowane strony internetowe. Ma za zadanie wspierać firmę w realizacji celów biznesowych. Unowocześnienie wizerunku jest efektem dynamicznych zmian, jakie zachodzą w firmie w ostatnim czasie i elementem procesu, którego celem jest zbudowanie silnej marki na rynku TSL.

spedimex-logoW maju uruchomiony został nowy serwis internetowy spółki Spedimex, dostawcy rozwiązań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw.

 

 

 

 

 

Nową witrynę wyróżnia udoskonalona i bardziej przejrzysta prezentacja treści, logiczna architektura informacji, całkiem nowa kompozycja graficzną, zgodna z najnowszymi trendami projektowania, a także swobodny dostęp z urządzeń mobilnych dzięki zastosowaniu technologii Responsive Web Design.

 

Unowocześniona witryna wspiera realizację celów strategicznych spółki. Głównym powodem jej zmiany jest uatrakcyjnienie tego kanału kontaktu z klientami, a przez to ułatwienie użytkownikom dostępu do najczęściej poszukiwanych elementów strony. Równolegle strona wpisuje się w wizerunek firmy nowoczesnej, myślącej w kategoriach przyszłości i podążającej za potrzebami klientów. To co ją wyróżnia to zupełnie nowa grafika, dostosowana do aktualnych standardów projektowania stron www, przejrzystość oraz łatwa nawigacja.

 

Główne menu zostało podzielone na moduły, dzięki którym nawigowanie po stronie jest łatwiejsze. W ramach poszczególnych sekcji znajdują się informacje o ofercie produktowej firmy. W oddzielnym bocznym menu umieszczono tzw. szybkie linki, czyli najczęściej poszukiwane przez klientów informacje, stale widoczne z każdego miejsca strony. Całość uzupełniają moduły opisujące firmę, możliwości rozwijania kariery oraz osobne strefy dedykowane dla klienta i przewoźnika. Witryna została zaprojektowana zgodnie z ideą Responsive Web Design, dzięki czemu dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia mobilnego typu tablet czy smartfon.

 

Nowa strona internetowa to intuicyjne i funkcjonalne rozwiązanie, zgodne z trendem w jakim obecnie są projektowane strony internetowe. Ma za zadanie wspierać firmę w realizacji celów biznesowych. Unowocześnienie wizerunku jest efektem dynamicznych zmian, jakie zachodzą w firmie w ostatnim czasie i elementem procesu, którego celem jest zbudowanie silnej marki na rynku TSL.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C