Speedmail – nowy członek grona Związku Pocztowego (OZPNOP)

C

28-08-2013

Do grona zrzeszonych w Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych firm dołączyła firma Speedmail ? alternatywny, ogólnopolski operator pocztowy, specjalizujący się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych.           Speedmail ? ogólnopolski operator pocztowy ? działa na rynku od 2011 roku. Firma specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych oraz instytucjonalnych i jako pierwsza w Polsce umożliwia swoim klientom pełne monitorowanie każdej nadanej przesyłki listowej. Speedmail jest także jednym z partnerów pocztowych usługi elisty.pl firmy Emerson. Spółka doręcza przesyłki poprzez sieć ponad 120 oddziałów rozmieszczonych w całej Polsce.   - Przystąpienie Speedmail do OgólnopolskiegoZwiązku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych pozwoli nam w pełni zaangażować się w rozwój segmentu usług pocztowych w Polsce. Działając w tej branży znamy jej potrzeby i wiemy jak wiele aspektów ? zwłaszcza legislacyjnych ? wymaga poprawy, by rynek usług pocztowych mógł zasłużyć na miano w pełni konkurencyjnego ? dodaje Janusz Konopka, prezes spółki Speedmail.    

speedmailDo grona zrzeszonych w Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych firm dołączyła firma Speedmail ? alternatywny, ogólnopolski operator pocztowy, specjalizujący się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych.

 

 

 

 

 

Speedmail ? ogólnopolski operator pocztowy ? działa na rynku od 2011 roku. Firma specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych oraz instytucjonalnych i jako pierwsza w Polsce umożliwia swoim klientom pełne monitorowanie każdej nadanej przesyłki listowej. Speedmail jest także jednym z partnerów pocztowych usługi elisty.pl firmy Emerson. Spółka doręcza przesyłki poprzez sieć ponad 120 oddziałów rozmieszczonych w całej Polsce.

 

– Przystąpienie Speedmail do OgólnopolskiegoZwiązku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych pozwoli nam w pełni zaangażować się w rozwój segmentu usług pocztowych w Polsce. Działając w tej branży znamy jej potrzeby i wiemy jak wiele aspektów ? zwłaszcza legislacyjnych ? wymaga poprawy, by rynek usług pocztowych mógł zasłużyć na miano w pełni konkurencyjnego ? dodaje Janusz Konopka, prezes spółki Speedmail.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C