Spółka LOXX GmbH zwiększa powierzchnię magazynową

C

10-03-2014

Niemiecki operator logistyczny LOXX realizuje kolejną inwestycję. W głównej siedzibie spółki w Gelsenkirchen do istniejącej już hali magazynowej o powierzchni 10.000m2 zostanie dobudowane dodatkowe 7.000 m2.       Nowa przestrzeń przeznaczona zostanie na prowadzenie wyspecjalizowanych operacji logistycznych. Ponadto utworzona zostanie dodatkowa przestrzeń biurowa o powierzchni 850 m2 .   Rozbudowa centrum logistycznego pozwoli na przekształcenie obecnej powierzchni magazynowej o wielkości 10.000 m2 w typowy cross ? docking . Z 66 na 93 zwiększy się też ilość bram załadunkowych . Spółka w Gelsenkirchen zatrudnia na chwilę obecną 420 pracowników. Dzięki poszerzeniu powierzchni magazynowej powstanie 50 dodatkowych miejsc pracy głównie dla magazynierów i pracowników działu logistyki.   Nowoczesna hala logistyczna spełnia wymagania energetyczne na najwyższym poziomie. Izolacja termiczna odpowiada wszystkim aktualnym wymogom technicznym zaś okna dachowe zapewniają dużą ilość naturalnego światła . Zainstalowane w halach czujniki oświetlenia na podstawie pomiaru decydują o załączeniu lub wyłączeniu lamp LED-owych.   Zakończenie prac nad rozbudową centrum logistycznego zaplanowane jest na wrzesień tego roku.   Nowa inwestycja znacząco wpłynie na usprawnienie globalnych operacji logistycznych w całej organizacji LOXX.

loxx-logoNiemiecki operator logistyczny LOXX realizuje kolejną inwestycję. W głównej siedzibie spółki w Gelsenkirchen do istniejącej już hali magazynowej o powierzchni 10.000m2 zostanie dobudowane dodatkowe 7.000 m2.

 

 

 

Nowa przestrzeń przeznaczona zostanie na prowadzenie wyspecjalizowanych operacji logistycznych. Ponadto utworzona zostanie dodatkowa przestrzeń biurowa o powierzchni 850 m2 .

 

Rozbudowa centrum logistycznego pozwoli na przekształcenie obecnej powierzchni magazynowej o wielkości 10.000 m2 w typowy cross ? docking . Z 66 na 93 zwiększy się też ilość bram załadunkowych .

Spółka w Gelsenkirchen zatrudnia na chwilę obecną 420 pracowników. Dzięki poszerzeniu powierzchni magazynowej powstanie 50 dodatkowych miejsc pracy głównie dla magazynierów i pracowników działu logistyki.

 

Nowoczesna hala logistyczna spełnia wymagania energetyczne na najwyższym poziomie. Izolacja termiczna odpowiada wszystkim aktualnym wymogom technicznym zaś okna dachowe zapewniają dużą ilość naturalnego światła . Zainstalowane w halach czujniki oświetlenia na podstawie pomiaru decydują o załączeniu lub wyłączeniu lamp LED-owych.

 

loxx-1


Zakończenie prac nad rozbudową centrum logistycznego zaplanowane jest na wrzesień tego roku.

 

Nowa inwestycja znacząco wpłynie na usprawnienie globalnych operacji logistycznych w całej organizacji LOXX.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C