STILL zdobywcą Nagrody Innowacje Handlu 2010

C

24-04-2010

_ Podczas Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2010, odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Innowacje Handlu 2010. Firma STILL - dostawca rozwiązań z zakresu logistyki wewnętrznej, została uhonorowana prestiżową nagrodą w kategorii Logistyka i Magazyn.   Doceniono wózek STILL EK-X - innowacyjne urządzenie o najmniejszej szerokości roboczej w swojej klasie, a zatem idealnie sprawdzające się w handlu, produkcji i logistyce oraz w magazynach o ograniczonej wielkości. Do jego dodatkowych atutów należy zaliczyć także wysoką ergonomiczność oraz swobodę pracy operatora.   Wózek EK-X dostępny jest w kilku wariantach, jak na przykład w wersji dla chłodni lub antystatycznej. Interesującą cechą STILL EK-X jest opcjonalna platforma operatora, stworzona na potrzeby marketów budowlanych, która znacząco ułatwia nietypowe komisjonowanie takich przedmiotów jak drzwi, wanny, czy umywalki.     {modal href="/images/stories/aktualnosci/still_big.jpg"} {/modal} 

_

Podczas Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2010, odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Innowacje Handlu 2010. Firma STILL – dostawca rozwiązań z zakresu logistyki wewnętrznej, została uhonorowana prestiżową nagrodą w kategorii Logistyka i Magazyn.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Doceniono wózek STILL EK-X – innowacyjne urządzenie o najmniejszej szerokości roboczej w swojej klasie, a zatem idealnie sprawdzające się w handlu, produkcji i logistyce oraz w magazynach o ograniczonej wielkości. Do jego dodatkowych atutów należy zaliczyć także wysoką ergonomiczność oraz swobodę pracy operatora.


 

Wózek EK-X dostępny jest w kilku wariantach, jak na przykład w wersji dla chłodni lub antystatycznej. Interesującą cechą STILL EK-X jest opcjonalna platforma operatora, stworzona na potrzeby marketów budowlanych, która znacząco ułatwia nietypowe komisjonowanie takich przedmiotów jak drzwi, wanny, czy umywalki. 

 

 {modal href=”/images/stories/aktualnosci/still_big.jpg”}

{/modal} 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C