StockonDeals.com ? powstaje europejska aukcja zapasów magazynowych

C

26-09-2013

W listopadzie ruszy europejska platforma internetowa do handlu zapasami magazynowymi żywności i artykułów DIY  ? StockonDeals.com.         To pierwszy serwis internetowy łączący profesjonalnych dostawców oraz nabywców B2B z różnych państw Europy i ułatwiający handel nadwyżkami komercyjnymi. Udział w licytacji ofert jest bezpłatny dla zarejestrowanych firm, które ponoszą jedynie koszty transakcyjne. Rejestracja na StockonDeals.com oraz dostęp do platformy dla jej użytkowników są zawsze bezpłatne. To pozwala sprzedawcom na wprowadzenie towarów na aukcję, a nabywcom przeglądanie ofert i udział w licytacji bez jakichkolwiek kosztów. Strony poniosą jedynie opłatę transakcyjną wynoszącą stały procent od sprzedaży, z góry wliczoną w cenę oferowanych zapasów magazynowych.   StockonDeals gwarantuje nabywcom bezpieczne i niezawodne dostawy produktów w konkurencyjnych cenach, a także dostęp do specjalnych ofert i rabatów. Użytkownicy serwisu mają do wyboru szerokie i zróżnicowane portfolio nadwyżek magazynowych, których poszukują lub które mogą stanowić źródło inspiracji do rozwijania oferty swojej firmy. Transakcje odbywające się za pośrednictwem platformy StockonDeals zapewniają bezpieczeństwo wpłaconych środków.

stockondealsW listopadzie ruszy europejska platforma internetowa do handlu zapasami magazynowymi żywności i artykułów DIY  ? StockonDeals.com.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

To pierwszy serwis internetowy łączący profesjonalnych dostawców oraz nabywców B2B z różnych państw Europy i ułatwiający handel nadwyżkami komercyjnymi. Udział w licytacji ofert jest bezpłatny dla zarejestrowanych firm, które ponoszą jedynie koszty transakcyjne.

Rejestracja na StockonDeals.com oraz dostęp do platformy dla jej użytkowników są zawsze bezpłatne. To pozwala sprzedawcom na wprowadzenie towarów na aukcję, a nabywcom przeglądanie ofert i udział w licytacji bez jakichkolwiek kosztów. Strony poniosą jedynie opłatę transakcyjną wynoszącą stały procent od sprzedaży, z góry wliczoną w cenę oferowanych zapasów magazynowych.

 

StockonDeals gwarantuje nabywcom bezpieczne i niezawodne dostawy produktów w konkurencyjnych cenach, a także dostęp do specjalnych ofert i rabatów. Użytkownicy serwisu mają do wyboru szerokie i zróżnicowane portfolio nadwyżek magazynowych, których poszukują lub które mogą stanowić źródło inspiracji do rozwijania oferty swojej firmy. Transakcje odbywające się za pośrednictwem platformy StockonDeals zapewniają bezpieczeństwo wpłaconych środków.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C