Student Maritime Conference po raz trzeci

C

29-03-2011

  Naukowe Koło Transportu i Logistyki TRANSLOG działające przy Akademii Morskiej w Gdyni już po raz trzeci ma zaszczyt zaprosić na konferencję Student Maritime Conference 2011. Planowany termin to 27-28 kwietnia.        Warto wspomnieć, że poprzednia edycja gdyńskiego wydarzenia zgromadziła blisko 80 uczestników, wśród których byli przedstawiciele 15 kół naukowych z całej Polski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę organizatora: http://translog.wpit.am.gdynia.pl/   Tematem przewodnim będzie "Znaczenie regionu Morza Bałtyckiego w transporcie europejskim".  Pierwszy dzień konferencji, podczas którego zostaną wygłoszone referaty poruszające problematykę ściśle związaną z tematem konferencji odbędzie się w gmachu głównym Akademii Morskiej w Gdyni. Na drugi dzień konferencji i poprzedzającą go noc przewidziany jest rejs na pokładzie promu Stena Line do szwedzkiego portu Karlskrona.

 

Naukowe Koło Transportu i Logistyki TRANSLOG działające przy Akademii Morskiej w Gdyni już po raz trzeci ma zaszczyt zaprosić na konferencję Student Maritime Conference 2011. Planowany termin to 27-28 kwietnia. 

PROMOCJA

PROMOCJA

  

  

Warto wspomnieć, że poprzednia edycja gdyńskiego wydarzenia zgromadziła blisko 80 uczestników, wśród których byli przedstawiciele 15 kół naukowych z całej Polski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę organizatora: http://translog.wpit.am.gdynia.pl/

 

Tematem przewodnim będzie “Znaczenie regionu Morza Bałtyckiego w transporcie europejskim”.  Pierwszy dzień konferencji, podczas którego zostaną wygłoszone referaty poruszające problematykę ściśle związaną z tematem konferencji odbędzie się w gmachu głównym Akademii Morskiej w Gdyni. Na drugi dzień konferencji i poprzedzającą go noc przewidziany jest rejs na pokładzie promu Stena Line do szwedzkiego portu Karlskrona.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C