SUPER-PHARM rozpoczyna współpracę z FM Logistic

C

16-05-2013

  Jedna z największych sieci drogeryjnych - SUPER-PHARM powierzyła obsługę logistyczną firmie FM Logistic. Całość działań dla nowego klienta operator będzie prowadził z dedykowanej obsłudze branży farmaceutycznej i Healthcare, platformy w Błoniu koło Warszawy.       Inwestycja w rozwój usług dla wymagającego sektora healthcare i farmacji przynosi FM Logistic coraz bardziej wymierne efekty. Kolejna marka o globalnym zasięgu z tej branży zdecydowała się na kooperację z FM Logistic w zakresie obsługi logistycznej. W wyniku negocjacji operator pozyskał nowego klienta - sieć drogerii SUPER-PHARM. Projekt zakłada utworzenie magazynu centralnego, z którego obsługiwane będą sklepy drogeryjne w całej Polsce. Magazyn zostanie zlokalizowany na terenie parku logistycznego FM Logistic w Błoniu pod Warszawą. Do dyspozycji klienta na tej samej platformie będzie przeznaczona powierzchnia około 4 000 mkw. W planach jest, aby magazyn centralny obsługiwał na początku około 5000 referencji, składowanych w regałach wysokiego składowania oraz systemie półkowym. Sam projekt został podzielony na kilka etapów tak, aby jego wdrożenie przebiegało sprawnie i bez zakłóceń. W kolejnych etapach ilość klientów obsługiwanych przez magazyn ma się systematycznie zwiększać. - Podpisanie kontraktu z SUPER-PHARM to dla nas ogromy sukces - mówi Piotr Sukiennik Dyrektor Generalny FM Polska. - Cieszymy się tym bardziej, że po raz kolejny to właśnie nam zaufano w obsłudze projektu, który jest dla nas bardzo ważny z punktu widzenia rozwoju i strategii naszej firmy w sektorze kosmetycznym i health - dodaje.  

 

fmlogistykaJedna z największych sieci drogeryjnych – SUPER-PHARM powierzyła obsługę logistyczną firmie FM Logistic. Całość działań dla nowego klienta operator będzie prowadził z dedykowanej obsłudze branży farmaceutycznej i Healthcare, platformy w Błoniu koło Warszawy.

 

 

 


Inwestycja w rozwój usług dla wymagającego sektora healthcare i farmacji przynosi FM Logistic coraz bardziej wymierne efekty. Kolejna marka o globalnym zasięgu z tej branży zdecydowała się na kooperację z FM Logistic w zakresie obsługi logistycznej. W wyniku negocjacji operator pozyskał nowego klienta – sieć drogerii SUPER-PHARM.


Projekt zakłada utworzenie magazynu centralnego, z którego obsługiwane będą sklepy drogeryjne w całej Polsce. Magazyn zostanie zlokalizowany na terenie parku logistycznego FM Logistic w Błoniu pod Warszawą.


Do dyspozycji klienta na tej samej platformie będzie przeznaczona powierzchnia około 4 000 mkw. W planach jest, aby magazyn centralny obsługiwał na początku około 5000 referencji, składowanych w regałach wysokiego składowania oraz systemie półkowym.


Sam projekt został podzielony na kilka etapów tak, aby jego wdrożenie przebiegało sprawnie i bez zakłóceń. W kolejnych etapach ilość klientów obsługiwanych przez magazyn ma się systematycznie zwiększać.


– Podpisanie kontraktu z SUPER-PHARM to dla nas ogromy sukces – mówi Piotr Sukiennik Dyrektor Generalny FM Polska. – Cieszymy się tym bardziej, że po raz kolejny to właśnie nam zaufano w obsłudze projektu, który jest dla nas bardzo ważny z punktu widzenia rozwoju i strategii naszej firmy w sektorze kosmetycznym i health – dodaje.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C